Ulft, Netherlands

Motorrijders uit Doetinchem rijden te hard

Drie motorrijders uit Doetinchem zijn zondag betrapt op een forse snelheidsovertreding in Lathum. Ze reden met meer dan 150 kilometer per uur over de Rivierweg.
Regio8 | 18 mei 2020 09:55 | Aangepast op 18 mei 2020 09:55
De politie zag de motorrijders rond 16.30 uur rijden over de weg tussen Lathum en Duiven. Uit een snelheidsmeting bleek het trio 154 kilometer per uur te rijden, terwijl op de weg een maximumsnelheid geldt van tachtig kilometer per uur. “Na correctie bleef er voor alle drie een overtreding van 69 kilometer per uur te snel over”, zo laat wijkagent Floris Nuppen weten.

Het rijbewijs van de drie Doetinchemse motorrijders is daarop ingevorderd. Ze moeten zich volgens de politie binnenkort verantwoorden bij de rechter.

Foto: REGIO8

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...