Ulft, Netherlands

Motorrijder (75) komt om het leven in Hengelo

Een 75-jarige motorrijder is zondagochtend overleden bij een ongeval in zijn woonplaats Hengelo. Hij werd geraakt door een afslaande bestuurder en kwam ter plekke om het leven.
Redactie REGIO8 | 11 september 2022 12:04 | Aangepast op 11 september 2022 12:04
Het ongeval vond rond 09.45 uur plaats op de Ruurloseweg. De bestuurder van een busje wilde vanaf de weg links afslaan naar een woning, maar zag daarbij de motorrijder uit tegengestelde richting over het hoofd. Deze kon niet tijdig meer remmen, botste op de auto en ging hard onderuit.

De bestuurder van het busje is na het ongeval meegenomen door de politie om te worden verhoord. De Verkeersongevallenanalyse is ter plaatse gekomen om onderzoek te doen naar de toedracht.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Hengelo|

Lees ook

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...

Op het spoor van innovatie: project brengt studenten en bedrijven langs de grens samen

Het bedrijf Caisley uit Bocholt produceert miljoenen oormerken per jaar. Ze worden gebruikt om koeie...

Wolf in Hengelo bleef uren bij woning liggen doordat verdover in verkeerde Hengelo stond

De wolf die in de achtertuin van een woning in Hengelo werd aangetroffen is verdoofd en weggehaald. ...

Wolf aangetroffen in achtertuin van woning in Hengelo

UPDATE | De wolf die in de achtertuin van een woning in Hengelo werd aangetroffen is verdoofd en weg...

Persoon raakt gewond bij botsing op Kruisbergseweg in Hengelo

Bij een aanrijding op de kruising op de Kruisbergseweg in Hengelo is woensdagochtend iemand gewond g...

Dennis maakt al vijftien jaar lang een kersthuis in Hengelo en denkt nog niet aan stoppen

Voor het vijftiende jaar op rij tovert Dennis van Hagen zijn woning aan de Maanstraat in Hengelo om ...