Ulft, Nederland
Terug

Montferland besluit later over De Hoevert

e1d08dbee6e148104db6876a1dc6a8e8.jpg
Redactie REGIO8 |
Sportfondsen BV exploiteert tot en met 2020 het zwembad, maar Montferland is voornemens om de zwemvoorziening in de gemeente onder de loep te nemen. Dat houdt in dat het huidige zwembad mogelijk zou verdwijnen. De gemeente wilde daar begin 2018 een principebesluit over vaststellen, maar na een gesprek tussen de sportwethouders van Zevenaar en Montferland blijkt een gezamenlijke zwemvoorziening niet bij voorbaat kansloos te zijn.

De gemeente wil ook die optie bespreken en onderzoeken met de gemeenteraad, waardoor het proces vertraging heeft opgelopen om dat gedegen uit te kunnen voeren. De gemeente noemt die vertraging overkomelijk. Dit betekent dat de toekomst van zwembad De Hoevert nog in ieder geval tot eind 2018 in het ongewisse blijft.

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG_5570.jpeg

Jongeren vernielen kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen

Het kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen is vorige week vernield door een groep jongeren. Het beeld stelt een vrouw voor die zich in een houding bevindt alsof ze bijna een duik in de Berkel wil nemen, waar het kunstwerk bij staat. De vernieling volgde op een woordenwisseling bij de nabijgelegen golfbaan.

Zaal Bronckhorst.png

Terugblik op raadsperiode Bronckhorst: grote dossiers, geklapte coalitie en afsplitsingen

Inwoners van Bronckhorst mogen op 18 maart weer naar de stembussen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe blikken we terug op de afgelopen raadsperiode en de onderwerpen die het politieke debat tussen 2022 en 2025 het meest hebben bepaald. Grote dossiers als windenergie, asielopvang, woningbouw en landbouw zorgden niet alleen voor inhoudelijke discussies, maar hadden ook zichtbaar invloed op de verhoudingen binnen de gemeenteraad.

Kaars overlijden.jpg

Verslagenheid bij sportclub Eefde na dodelijk ongeval

Alle wedstrijden van sportclub Eefde zijn vandaag afgelast, na het ongeluk van vrijdag op zaterdagnacht waarbij twee jongens uit Eefde om het leven kwamen, meldt Omroep Gelderland. De twee dodelijke slachtoffers waren betrokken bij de sportclub. Op Facebook schrijft de club dat alle leden vanmiddag welkom zijn in de kantine om troost bij elkaar te zoeken.

Ted-.jpeg.JPG

Clubman Van de Pavert langer verbonden aan De Graafschap: 'Ted kent de club door en door'

Clubicoon Ted van de Pavert blijft ook de komende jaren verbonden aan zijn jeugdliefde De Graafschap. De oud-verdediger van de Superboeren heeft zijn contract als hoofdtrainer binnen de jeugdopleiding met twee seizoenen verlengd.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Burgemeester sluit woning ’s-Heerenberg na vondst ‘materialen’

De burgemeester van de gemeente Montferland, Anne-Marie Fellinger, heeft een woning aan de Krokusstraat 22 in ’s-Heerenberg gesloten. Het gaat om de bewuste woning waardoor vorige week zondag en maandag meerdere andere woningen ontruimd moesten worden.

WhatsApp Image 2026-02-08 at 17.53.58.jpeg

Schoorsteenbrand slaat over naar zolder van woning in Velswijk

Een schoorsteenbrand is zondagmiddag overgeslagen naar de zolder van een woning in Velswijk. Een omstander wist de bewoners van het huis op tijd te waarschuwen, niemand raakte gewond bij de brand.