Ulft, Netherlands

Monteur komt onder auto terecht in Ruurlo

Een automonteur is zondagavond gewond geraakt bij een incident in Ruurlo. Hij kwam tijdens werkzaamheden onder een auto terecht.
Regio8 | 5 juli 2021 09:13 | Aangepast op 5 juli 2021 09:13
Het incident vond rond 21.30 uur plaats bij een bedrijf aan de Ventersteeg. De automonteur was bezig met werkzaamheden aan een voertuig op een brug toen het misging. Door onbekende oorzaak kwam zowel de man als een auto van de hefbrug naar beneden. De monteur kwam daarbij vast te zitten onder de auto.

De brandweer heeft na aankomst de auto opgetild zodat het slachtoffer onder het voertuig vandaan gehaald kon worden. De man is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Motorrijder gewond na aanrijding nabij Zeddam

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de N316 bij Zeddam. De man is me...

Montferland start pilot met kamerverhuur aan statushouders

De gemeente Montferland start een pilot met kamerverhuur voor alleenstaande statushouders. Daarmee w...

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...