Ulft, Nederland
Terug

Mogelijk uitsluitsel voor De Graafschap

348ec79ee87c5eac37bc3b1ddf8f78a4.jpg
Redactie REGIO8 |
De KNVB besloot eerder dat FC Twente in de Jupiler League zou starten, wat betekent dat de Superboeren zich zouden handhaven in de eredivisie. De Enschedese voetbalclub stapte vervolgens naar de rechter om die beslissing aan te vechten. Mogelijk komt er vrijdag duidelijkheid voor de Doetinchemse voetbalclub. De rechtbank in Utrecht doet rond 14:00 uur schriftelijk uitspraak in de zaak tussen FC Twente en de landelijke voetbalbond.

"Op dit moment is het zo dat De Graafschap op basis van hun sportieve prestatie gedegradeerd is", zo liet de KNVB eerder weten bij monde van Hans van Kastel. "Er is een uitzonderingsmogelijkheid en dat is dat FC Twente niet in de eredivisie zou spelen, maar daar heeft De Graafschap op dit moment nog geen recht op omdat de zaak nog niet is afgehandeld."

Lees ook

Bloemenkampfiets.jpeg

Waar in Lochem krijgen fietsen Oekraïners onderdak? Niet in de Bloemenkamp

Martin van Nus zoekt een plek waar hij fietsen voor Oekraïners mag stallen en repareren. De vrijwilliger kon terecht in een garagebox van de Bloemenkamp in Gorssel, maar kijkt vanwege de geplande sloop naar een andere locatie in de gemeente.

OngevalDriewieler.jpg

Fietsster belandt in sloot bij Varsseveld en loopt beenletsel op

Een fietsster is woensdagochtend van het fietspad geraakt ter hoogte van het industrieterrein in Varsseveld. Zij liep beenletsel op en is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep moeder van dode baby Sem Vijverberg begint

De eerste zitting in hoger beroep in de zaak rond de dood van baby Sem Vijverberg dient deze woensdag bij het gerechtshof in Arnhem Zijn moeder, een 43-jarige vrouw uit Doetinchem, kreeg eind 2024 vijf jaar cel voor doodslag op haar pasgeboren zoon.

21596ba9-a628-4678-a311-f34f2eb0c9db.jpg

Fietser gewond na aanrijding in Zeddam

Een fietser is dinsdagavond gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Zeddam. De man is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 14.15.16.jpeg

Botsing tussen automobilisten in Doetinchem

Bij een botsing tussen twee automobilisten in Doetinchem zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s moeten worden afgesleept. Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren is niet duidelijk.

Eekhoornfoto.jpg

Stan Bouman uit Silvolde gaat met bijzondere foto voor internationale prijs: ‘Mensen denken dat het AI is’

Geduld, heel veel geduld. Dat had fotograaf Stan Bouman uit Silvolde. Het wachten werd beloond, ineens had hij zijn perfecte plaat van een dansende eekhoorn. De foto kan rekenen op internationale roem, hij is doorgedrongen tot de shortlist van de prestigieuze Sony World Photography Award. ''Ik doe al negentien jaar mee, nooit hoorde ik iets terug, tot nu.” Hij geeft een kijkje in de keuken hoe hij tot de plaat komt die door velen al snel als AI wordt bestempeld.