Ulft, Netherlands

Minderjarige opgepakt na ruzie Doetinchem

Een minderjarige is in de nacht van zaterdag op zondag opgepakt na een geweldpleging in de binnenstad van Doetinchem. Volgens de politie ging het waarschijnlijk om een conflict na het uitgaan.
Regio8 | 11 november 2019 11:24 | Aangepast op 11 november 2019 11:24
“Er was een ruzie”, zo laat een woordvoerder van de politie weten. “Daar hebben we een minderjarige voor aangehouden die op dit moment (maandag, red.) wordt verhoord.” Volgens de politie ging het waarschijnlijk om een handgemeen tussen twee bezoekers van de binnenstad. De openlijke geweldpleging begon rond 03.30 uur in de Grutstraat en vervolgde zich richting de kies.

De minderjarige verdachte is aangehouden op verdenking van eenvoudige mishandeling. Het is niet bekend hoe het met de andere betrokkene is.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...