Ulft, Netherlands

Minderjarige opgepakt na proefrit op scooter

Een minderjarige heeft donderdagavond geprobeerd een scooter te stelen. Hij nam de gemotoriseerde tweewieler uit Doetinchem mee voor een proefrit, maar kwam vervolgens niet meer terug.
Mick Giesen | 16 september 2022 15:24 | Aangepast op 16 september 2022 15:24
“De eigenaar van de scooter vond de proefrit wel erg lang duren en schakelde de politie in”, laat de Politie Achterhoek-West in een bericht op Instagram weten. Agenten gingen vervolgens met meerdere eenheden op zoek naar de scooterrijder. Een alerte getuige zag de verdachte in Didam rijden op de tweewieler, waarna de politie ter plaatse kwam.
Agenten hebben de bestuurder vervolgens aangehouden en de scooter teruggebracht bij de rechtmatige eigenaar.

De politie heeft nog een tip voor verkopers van voertuigen: “Probeer bij een proefrit van een voertuig altijd mee te gaan. Mocht dit door omstandigheden niet mogelijk zijn, vraag dan altijd naar het rijbewijs van de persoon!”

Foto: REGIO8

Lees meer over:

politie|Doetinchem|112Achterhoek|

Lees ook

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem verkocht na jaren van onduidelijkheid

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem is verkocht. Het Rijksvastgoedbedrijf, nu nog de eig...

Geen gewonden bij ongeval met drie voertuigen in Doetinchem

Bij een ongeval waarbij meerdere automobilisten betrokken waren in Doetinchem, zijn dinsdagavond gee...

De Graafschap houdt 21-jarige jeugdspeler Eijken bij de club met tweejarig profcontract

De Graafschap heeft de 21-jarige Denzel Eijken weten vast te leggen. Hij komt momenteel uit voor de ...

Twee gewonden bij steekpartij ISK-school in Doetinchem, beide partijen aangehouden

Op een brug nabij de ISK-school in Doetinchem zijn twee personen gewond geraakt en aangehouden. Een ...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...