gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Midgetgolfbaan voor mensen met dementie

1c988941a0b8177870bcdd9bf40770e6.jpg
Redactie REGIO8 |
"Een innovatieve midgetgolfbaan die zal worden beheerd en onderhouden door jonge mensen met dementie", zo omschrijft Sensire de baan die is gerealiseerd bij de woonzorglocatie. Op woensdagmiddag 21 september, Wereld Alzheimerdag, zal de baan feestelijk worden geopend door wethouder Kees Telder en Gerdie Jansma. "De midgetgolfbaan is rolstoelvriendelijk en ligt in de tuin van Den Ooiman. Daar is ook een parcours met bewegingstoestellen aangelegd."

Sensire legt het belang van de gespecialiseerde midgetgolfbaan uit: "Een zinvolle daginvulling is belangrijk. De midgetgolf- en beweegtuin De Golferij biedt deze jonge mensen met dementie diverse mogelijkheden voor zinvol werk op maat." Tegelijkertijd hoopt de organisatie dat de golfbaan een extra motivatie is voor familie en vrienden om langs te komen: "Een potje midgetgolf of een rondje langs het bewegingsparcours is laagdrempelig en biedt de bewoners een moment van beweging en ontspanning", aldus Sensire. "Ook voor familie en vrienden is het fijn om op deze manier een positieve ervaring te delen."

Foto: Sensire

Lees ook

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.