Ulft, Netherlands

Meisje gewond na ongeval in Lichtenvoorde

Een fietsster is dinsdagavond gewond geraakt na een botsing met een busje in Lichtenvoorde. Ze kwam ten val en liep daarbij een hoofdwond op.
Regio8 | 20 mei 2020 09:43 | Aangepast op 20 mei 2020 09:43
De bestuurder van het busje wilde rond 21.00 uur vanaf de Lievelderweg de Koningslinde opdraaien. Hij nam daarbij de binnenbocht, waarbij hij twee tegemoetkomende meisjes over het hoofd zag. Een hiervan, een fietsster, kwam door de botsing ten val en liep daarbij een hoofdwond op.

Het meisje is daarop ter plaatse gecontroleerd door ambulancepersoneel. Ze is uiteindelijk door haar ouders meegenomen naar de huisartsenpost in Winterswijk voor verdere behandeling.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...