Ulft, Netherlands

Meerdere scooters gestolen in Winterswijk

In Winterswijk zijn de afgelopen zes weken volgens de politie vijf scooters gestolen. In vier gevallen ging het daarbij om een zogenaamd ‘retromodel’.
Regio8 | 9 april 2019 14:41 | Aangepast op 9 april 2019 14:41
Wijkagent Berend Jager constateerde bij een ronde door het dorpscentrum dat driekwart van de daar gestalde scooters niet goed op slot stonden. “Geen enkele scooter was voorzien van een extra wielslot of iets dergelijks”, aldus Jager. “Als eigenaar ben je als eerste verantwoordelijk voor het behouden van je eigen spullen.”

De politie roept mensen die meer weten van de diefstallen op om zich te melden en benadrukt dat gestalde scooters goed op slot moeten worden gezet.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...