Ulft, Netherlands

Meerdere auto's beschadigd bij kettingbotsing in Hengelo

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Op de N316 in Hengelo (Gelderland) zijn bij een kettingbotsing meerdere auto’s beschadigd geraakt. Bij het ongeval vielen geen gewonden.
Redactie REGIO8 | 4 oktober 2024 15:48 | Aangepast op 4 oktober 2024 15:48
Het ongeval gebeurde rond 12.15 uur bij een rotonde op de N316 dichtbij een tankstation. Bij de rotonde stonde meerdere auto’s te wachten. Een automobilist zag deze stilstaande rij auto’s te laat met een aanrijding tot gevolg. In één van de voertuigen zat een vrouw met een hond, beide kwamen met de schrik vrij.

Door de kettingbotsing zijn drie auto’s flink beschadigd. Bij één voertuig viel de schade mee. Bij het ongeval raakte niemand gewond. Het verkeer ondervond enige hinder door het ongeval. Het verkeer werd langs de locatie geleidt.

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...