Ulft, Netherlands

Meerdere auto's beschadigd bij kettingbotsing in Hengelo

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Op de N316 in Hengelo (Gelderland) zijn bij een kettingbotsing meerdere auto’s beschadigd geraakt. Bij het ongeval vielen geen gewonden.
Redactie REGIO8 | 4 oktober 2024 15:48 | Aangepast op 4 oktober 2024 15:48
Het ongeval gebeurde rond 12.15 uur bij een rotonde op de N316 dichtbij een tankstation. Bij de rotonde stonde meerdere auto’s te wachten. Een automobilist zag deze stilstaande rij auto’s te laat met een aanrijding tot gevolg. In één van de voertuigen zat een vrouw met een hond, beide kwamen met de schrik vrij.

Door de kettingbotsing zijn drie auto’s flink beschadigd. Bij één voertuig viel de schade mee. Bij het ongeval raakte niemand gewond. Het verkeer ondervond enige hinder door het ongeval. Het verkeer werd langs de locatie geleidt.

Lees ook

Tropisch begin van de zomer in de Achterhoek: “Het wordt bakken en braden”

De astronomische zomer is zaterdag officieel begonnen en dat merken inwoners van de Achterhoek gelij...

Vermiste miereneter tamandua teruggevonden in Eibergen: ‘Ze liep vrijwillig de kist in’

De vermiste boom-miereneter, tamandua, die vorige week ontsnapte uit haar verblijf in Hof van Eckber...

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...