Ulft, Netherlands

Meerdere autoinbraken in Didamse straten

In auto's die geparkeerd stonden in een drietal straten in Didam is begin deze week ingebroken. Daarbij zijn onderdelen uit de auto's gestolen.
Regio8 | 10 juni 2020 11:25 | Aangepast op 10 juni 2020 11:25
De inbraken vonden plaats in de nacht van maandag op dinsdag. De auto's stonden geparkeerd in drie straten, te weten de Singel, de Gerstekamp en de Rozenstraat. De dief of dieven hebben daadwerkelijk spullen uit de auto's meegenomen, namelijk airbags of andere onderdelen. Het is onduidelijk om hoeveel auto's het precies gaat.

Het is nog onduidelijk of het gaat om één dief of meerdere dieven. De politie is op zoek naar getuigen, maar ook naar mensen die camerabeelden hebben waar mogelijk de dader of daders op staan.

Foto: REGIO8

Lees ook

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...

De Hoeksteen maakt plaats voor woningen in het hart van Gendringen

Het voormalige schoolgebouw van De Hoeksteen in Gendringen wordt binnenkort gesloopt om plaats te ma...

Reorganisatie bij DRU Industriepark: acht banen op de tocht

Er gaan ontslagen vallen bij de stichting DRU Industriepark. De stichting hoopt zo financieel gezond...

Weerboer Gerrit verwacht een fraai herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Juf Milly viert 40-jarig jubileum: ‘Ik ga door tot achter de rollator’

De laatste slingers en ballonnen worden nog snel opgehangen door de leerlingen van groep 8. Dan is b...