gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man veroordeeld voor mensenhandel

12ab97bbbc99a24776eb927688f6fb07.jpg
Redactie REGIO8 |
"De man heeft geen enkel respect getoond voor de meisjes en heeft alleen gehandeld uit eigen winstbejag en lustenbevrediging", zo laat de rechtbank weten. De rechtbank acht bewezen dat de man een minderjarig meisje enkele maanden in de prostitutie heeft laten werken. Tevens heeft hij een ander meisje geprobeerd te verkrachten. "De man heeft geen ontzag getoond voor het zelfbeschikkingsrecht van de meisjes en heeft daarbij hun lichamelijke en psychische integriteit ernstig geschaad."

Naast bovenstaande feiten werd de man vrijgesproken van het in de prostitutie laten werken van een aantal meerderjarige meisjes en vrouwen. De man is na onderzoek door een psycholoog zwakbegaafd bevonden. Ook adviseerde de psycholoog om de man als verminderd toerekeningsvatbaar te beschouwen. "De officier van justitie had een gevangenisstraf van 7 jaar geëist, maar omdat sprake is van verminderde toerekeningsvatbaarheid en de rechtbank de man heeft vrijgesproken van een groot deel van de feiten heeft de rechtbank een aanzienlijk lagere staf opgelegd."

foto: Rechtspraak

Lees ook

Gijs Korenblik (foto Erik Carriere).jpg

Wordt Doetinchemmer Gijs Korenblik beste filmleraar van het land? ‘Een leuk dagje uit’

De beste filmleraar van Gelderland en Overijssel is hij al. Maar Doetinchemmer Gijs Korenblik kan woensdagmiddag een grotere prijs binnenslepen. De docent maakt namelijk kans op de landelijke titel Filmleraar van 2025/2026.

SportverkiezingDTC20.jpg

Doetinchem viert sportieve topprestaties tijdens jaarlijkse sportverkiezing

Het Amphion Theater in Doetinchem vormde maandagavond opnieuw het decor van de jaarlijkse Sportverkiezing. Tijdens deze feestelijke avond werden lokale sporters, verenigingen en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Grote winnaars waren BMX’er Michelle Wissing, die werd uitgeroepen tot Sportvrouw van het Jaar, en baanwielrenner Loris Leneman, die de titel Sportman van het Jaar in de wacht sleepte.

a12.jpg

Grote verkeershinder op komst bij IJsselbrug A12: eerste werkzaamheden van start

Achterhoekers die de komende tijd met de auto richting Arnhem gaan moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met extra reistijd ongeveer 60 minuten. Op 7 april starten ze met groot onderhoud aan de betonnen IJsselbrug in de A12 bij Arnhem. Op dit moment worden 's nachts al extra werkzaamheden verricht.

WhatsApp Image 2026-03-24 at 09.58.55.jpeg

Wegafsluiting Doetinchemseweg bij Wijnbergen zorgt voor extra reistijd

De Doetinchemseweg tussen Wijnbergen en het viaduct over de A18 is van 23 maart tot 8 mei 16.00 afgesloten voor verkeer. Er worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd en de weg krijgt een 60 kilometer inrichting.

Graafschap College Skills The Finals.JPG

Vier studenten Graafschap College winnen landelijke vakwedstrijd

Studenten van het Doetinchemse Graafschap College schitterden afgelopen week bij landelijke vakwedstrijden. Vier scholieren wonnen goud in Skills The Finals, waarin ruim 600 vmbo-leerlingen en mbo-studenten het tegen elkaar opnamen.

c948a1aee84f33ad7f9fc09431c80afa.jpg

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.