Ulft, Netherlands

Man rijdt van schrik bushok in Doetinchem kapot

Een automobilist heeft woensdagmiddag uit schrik het bushokje van halte Churchillstraat aan gort gereden op de Bevrijdingsstraat in Doetinchem. Een aanrijding met een fietser ging daar aan vooraf.
Regio8 | 3 april 2019 17:00 | Aangepast op 3 april 2019 17:00
Het ongeluk gebeurde omstreeks 16.15 uur. De man raakte licht onwel achter het stuur en naderde een fietsster. Hij probeerde haar te ontwijken, maar dat lukte niet en de vrouw werd lichtjes aangetikt. De man reed uit schrik van het hele voorval het volledige bushokje kapot. Daarna knalde hij tegen een lantaarnpaal die daardoor afknapte. De auto van de man raakte daarbij zwaar beschadigd.

Beide betrokkenen zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel, enkel de man ging voor controle mee naar het ziekenhuis. Het verkeer wordt via één rijbaan langs het ongeval geleid, wat flinke hinder oplevert.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Silvolde een weekend met rustig herfstweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...