Ulft, Netherlands

Man opgepakt in Aalten na achtervolging

De achtervolging van een automobilist is zondagavond geëindigd in een woonwijk in Aalten. De bestuurder bleek niet voor de eerste keer zonder geldig rijbewijs te rijden en is aangehouden.
Serena Speet | 4 januari 2022 12:50 | Aangepast op 4 januari 2022 12:50
Agenten wilden de automobilist controleren in Winterswijk, maar hij besloot weg te rijden. Er volgde een achtervolging op hoge snelheid in de richting van Aalten. Het voertuig werd uiteindelijk tot stilstand gedwongen aan de Dinxperlosestraat. De man probeerde nog te voet te vluchten, maar werd al snel door agenten ingerekend in een nabijgelegen tuin.

De man bleek niet te beschikken over een geldig rijbewijs en is daarop aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Zijn auto is in beslag genomen, dit omdat hij al vaker was betrapt op rijden zonder rijbewijs.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...