Ulft, Netherlands

Man onder heftruck bij bedrijf in Borculo

Een man is donderdagmiddag gewond geraakt bij een bedrijfsongeval in Borculo. Hij kwam door onbekende oorzaak onder een heftruck terecht.
Regio8 | 2 mei 2019 13:17 | Aangepast op 2 mei 2019 13:17
Het incident deed zich rond 12.00 uur voor in het bedrijfspand van een trapfabrikant aan de Hesselinks Es. De man kwam onder een heftruck terecht en zat met zijn been bekneld. Ambulancepersoneel en brandweerlieden hebben hem vervolgens uit zijn benarde positie bevrijd.

Het slachtoffer is uiteindelijk met beenletsel per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede. De arbeidsinspectie is ter plaatse gekomen om onderzoek te verrichten naar de oorzaak van het ongeval.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...