gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man in Nieuw-Dijk grijpt spelend kind bij arm

607d3f5a7d3e213c6696576f1ef56d65.jpg
Redactie REGIO8 |
Vier kinderen met een leeftijd van ongeveer negen jaar waren aan het spelen bij de Antoniusschool toen ze werden benaderd door een onbekende man. Hij pakte een kind stevig bij de bovenarm. “Mogelijk heeft hij haar mee willen trekken naar een donkerblauwe bus, met mogelijk een witte kentekenplaat”, meldt de wijkagent op www.nieuw-dijk.nl. “Hij zou enigszins mank hebben geslopen en hij zou een pet gedragen hebben.”

De man is er vandoor gegaan op het moment dat de kinderen zich verzetten. “Hij zou vervolgens zijn weggereden in de richting van het voetbalveld. De bus zou tegenover de bejaardenwoningen hebben gestaan”, aldus Van Bindsbergen.

De politie wil nu onderzoeken of het gaat om crimineel gedrag of een man die zich stoorde aan het gedrag van de spelende kinderen. Mensen die meer informatie hebben kunnen zich melden bij de politie.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gerrits Weerpraot_20.png

Weerboer Gerrit voorspelt tussen de jonge geitjes ruimte voor de zon op Koningsdag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit Wildpark Anholter Schweiz voorspelt hij tussen de pasgeboren geitjes een lenteweekend met af en toe ruimte voor de zon.

GraafschapStadion0.jpg

Boumans in gesprek met supporters De Graafschap: ‘Soms pijnlijk en emotioneel’

De Graafschap heeft donderdagavond een bijeenkomst gehouden naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de wedstrijd tegen Roda JC. Tijdens die wedstrijd op 6 april vorig jaar, liep het naderhand volledig uit de hand tussen supporters en de Mobiele Eenheid. De club kwam met onder meer burgemeester Mark Boumans, slachtoffers en andere betrokkenen samen om over de gebeurtenissen te praten.

 inbeslaggenomen drugs.jpg

Tien arrestaties bij groot drugsonderzoek in Aalten en Bocholt

Bij een groot drugsonderzoek in de grensstreek zijn tien verdachten opgepakt, waarvan drie uit Aalten. Het gaat om een gezamenlijke actie van de politie in de Achterhoek-Oost en de Duitse politie in Noordrijn-Westfalen. Ook zijn drugs, geld en wapens in beslag genomen.

Schermafbeelding 2026-04-24 094657.png

Motorrijder komt met schrik vrij na botsing tegen boom in Zieuwent

Bij een eenzijdig ongeval op de Rouwhorsterdijk in Zieuwent is een motorrijder tegen een boom gebotst. De bestuurder van de tweewieler hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.

GRAO210.png

De Graafschap O21 jaagt op beker met ervaringsdeskundige Siers: 'We hebben toen gestunt'

Waar het vlaggenschip van De Graafschap pas over anderhalve week gaat spelen om de prijzen, is dat voor het beloftenelftal zaterdag al het geval. De Onder21 van De Graafschap speelt dan op De Vijverberg tegen de generatiegenoten van Willem II de bekerfinale.

Daamenpand.png

‘Meevaller’ in kostenstijging verbouwing Frank Daamenpand Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek heeft een ‘meevaller’ in de kostenstijging van de verbouwing van het Frank Daamenpand in Ulft. Waar de extra kosten in februari nog op ongeveer 3,5 ton werden begroot, blijkt dat in werkelijkheid na aanbesteding ‘slechts’ 2,5 ton te zijn. Dit bedrag komt bovenop het investeringskrediet van ruim 1,2 miljoen.