Ulft, Netherlands

Man gewond na val op kermis Zieuwent

Een man is maandagavond gewond geraakt na een valpartij in Zieuwent. Hij is met onbekend letsel naar het ziekenhuis overgebracht.
Regio8 | 24 juni 2019 22:30 | Aangepast op 24 juni 2019 22:30
Het incident gebeurde omstreeks 21.30 uur op het kermisterrein aan de Dorpsstraat. De man was bezig met het afbreken van de botsauto’s. Daarbij viel hij vanaf een dak, op circa vijf meter hoogte, op de grond.

Over de ernst van het letsel is niets bekend. De traumahelikopter kwam ter plaatse om het slachtoffer over te brengen naar het ziekenhuis in Nijmegen.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...