Ulft, Netherlands

Man bekneld onder politieauto bij Bontebrug

De passagier van een scooter is donderdagavond overreden door een politieauto bij Bontebrug. Agenten probeerden de tweewieler volgens omstanders te dwingen tot stoppen, waarbij het misging.
Jasper Hazelaar | 18 maart 2021 20:24 | Aangepast op 18 maart 2021 20:24
Het incident vond rond 18.45 uur plaats op de kruising van de Bontebrug met de Dinxperloseweg. De bestuurder van de scooter reed een stoepje op toen de politie hem probeerde staande te houden. De passagier viel daarbij van de scooter af, waarbij hij onder de politieauto vast kwam te zitten. Met een krik is de auto vervolgens opgetild om de persoon eronder vandaan te halen.

De passagier is na het incident met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De politie bevestigt dat er een aanrijding heeft plaatsgevonden, maar geeft aan dat er verder niks bekend is.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...