Ulft, Netherlands

Loods volledig uitgebrand bij Isselburg

Een loods is vrijdagavond volledig in vlammen opgegaan in het Duitse Isselburg, vlak over de grens bij Dinxperlo. Volgens de eerste schattingen heeft de brand voor materiële schade van rond de één miljoen euro gezorgd. 
Regio8 | 22 augustus 2020 18:28 | Aangepast op 22 augustus 2020 18:28
De brand in het Duitse Isselburg werd rond 18.30 uur gemeld bij de hulpdiensten. Door een nog onbekende oorzaak ontstond er vuur in de loods van een logistiekbedrijf, waar textiel opgeslagen lag. Tijdens de brand waren ook enkele explosies te horen. Er zijn geen gewonden gevallen. De Duitse brandweer zette groot in om het vuur te bestrijden. Ook het korps van Gendringen kwam ter plaatse. In totaal waren er zes blusvoertuigen aanwezig. De brandweerkorpsen zijn tot zaterdagochtend bezig geweest met het blussen van de brand, die zorgde voor veel rook in de omgeving van onder andere Dinxperlo.

De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de brand. Volgens de eerste schattingen heeft de brand een materiële schade van ongeveer één miljoen euro veroorzaakt. Uit metingen is gebleken dat er geen gevaarlijke stoffen zijn vrijgekomen. Een loods is vrijdagavond volledig in vlammen opgegaan in het Duitse Isselburg. Volgens de eerste schattingen heeft de brand materiële schade van rond de één miljoen euro veroorzaakt.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Motorrijder gewond na aanrijding nabij Zeddam

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de N316 bij Zeddam. De man is me...

Montferland start pilot met kamerverhuur aan statushouders

De gemeente Montferland start een pilot met kamerverhuur voor alleenstaande statushouders. Daarmee w...

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...