Ulft, Netherlands

Lichaam Breedenbroek blijkt van Turkse man

Het slachtoffer dat vrijdag 6 augustus aangetroffen werd in het buitengebied van Breedenbroek blijkt een 62-jarige man uit Turkije. De politie gaat uit van een misdrijf en doet onderzoek om meer te weten te komen over het overlijden.
Regio8 | 18 augustus 2021 10:06 | Aangepast op 18 augustus 2021 10:06

"Zijn familie is geïnformeerd over het overlijden van de man", laat de politie weten. "Het lichaam is vrijgegeven." De man werd vrijdag 6 augustus door een voorbijganger gevonden aan het Beggelderpad in het buitengebied. Nu de identiteit van het slachtoffer vaststaat doet de politie uitgebreid onderzoek om meer te weten te komen over de 62-jarige man uit Turkije en hoe hij is overleden. Vooralsnog wordt uitgegaan van een misdrijf.

"De politie vraagt mensen die de man hebben gezien, weten met wie hij omging of weten waar hij verbleef of is geweest in de twee weken voorafgaand aan de vondst van zijn lichaam contact op te nemen", schrijft de politie.

Foto: Politie

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...