gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Legendes maken Aalten warm voor darten

c9b546bd182c4720ee6baa16596ed182.jpg
Redactie REGIO8 |

"Gedurende de kerst zaten we vroeger massaal naar de Lakeside te kijken", aldus Frank Wensink, uitbater van De Hofnar en organisator van het Lakeside Legends-darttoernooi. "Om die nu in levende lijve hier te hebben vind ik waanzinnig." Ted Hankey, voormalig winnaar van het Lakeside-toernooi, genoot in Aalten. Hij ziet echter dat het gat tussen de grote dartsbond PDC en het amateurveld te groot is. "Iedereen wil tegenwoordig naar de PDC, maar er is maar beperkt ruimte", aldus de Engelsman, zelf lid van de BDO-bond. "We hebben een grote promotor nodig die één of twee grote toernooien naar Nederland haalt."

Organisator Wensink merkt dat de dartssport groeiende is qua ledenaantallen, maar het niveau blijft in zijn ogen achter. "Op amateurniveau wordt het heel breed beoefend, maar het is hopen dat we naar een hoger niveau kunnen gaan." Wensink heeft samen met Hankey plannen om een dartsschool op te richten in Aalten om het niveau op te krikken. "De intentie en de interesse blijft van beide zijden groot", vertelt de organisator van het toernooi. "Dus ik denk dat we er meer handen en voeten aan moeten geven."

Foto: REGIO8

Lees ook

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.