Ulft, Netherlands

Landmacht houdt oefening in Doetinchem

De Koninklijke Landmacht voert de komende elf dagen een oefening uit in met name de buitengebieden van Doetinchem. Doel is onder meer het oefenen met navigeren. 
Regio8 | 3 december 2019 10:13 | Aangepast op 3 december 2019 10:13
“Het is een vrij kleinschalige oefening, waarbij zestien deelnemers en acht fenneks (pantserwagens red.) zullen meedoen”, zo laat de gemeente Doetinchem weten. "Het is een verkennende oefening waarbij onder meer getraind wordt op het lezen van kaarten." De Koninklijke Landmacht houdt deze oefening om vaardigheden op peil te houden en uit te breiden.

Er worden geen gevechten nagebootst en er wordt ook geen (oefen)munitie gebruikt. Volgens de gemeente zullen inwoners dan ook weinig tot geen hinder ontvangen. De oefening wordt van 3 tot 14 december gehouden.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...

Profwielrenster uit Dubai raakt gewond na valpartij in buitengebied Zieuwent

Een profwielrenster uit Dubai is vrijdagochtend naar ten val gekomen op een weg in het buitengebied ...

Mart de Kruif benoemd tot voorzitter RvC De Graafschap

Oud-Commandant Landstrijdkrachten Mart de Kruif is donderdagavond benoemd tot voorzitter van de Raad...