Ulft, Netherlands

Landmacht houdt oefening in Doetinchem

De Koninklijke Landmacht voert de komende elf dagen een oefening uit in met name de buitengebieden van Doetinchem. Doel is onder meer het oefenen met navigeren. 
Regio8 | 3 december 2019 10:13 | Aangepast op 3 december 2019 10:13
“Het is een vrij kleinschalige oefening, waarbij zestien deelnemers en acht fenneks (pantserwagens red.) zullen meedoen”, zo laat de gemeente Doetinchem weten. "Het is een verkennende oefening waarbij onder meer getraind wordt op het lezen van kaarten." De Koninklijke Landmacht houdt deze oefening om vaardigheden op peil te houden en uit te breiden.

Er worden geen gevechten nagebootst en er wordt ook geen (oefen)munitie gebruikt. Volgens de gemeente zullen inwoners dan ook weinig tot geen hinder ontvangen. De oefening wordt van 3 tot 14 december gehouden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winst voor De Graafschap in ontsierde derby: supporters gewond terug naar Achterhoek

De Graafschap heeft donderdagavond met 1-2 gewonnen van Vitesse. Door een late treffer van aanvoerde...

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...