gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Lammers wil speeltijd in de Jupiler League

d229dce4425b1101b3f18737b1ed090b.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik hoop dat ik nu een mooie club ga vinden, waar ik een jaar lang alles ga spelen en belangrijk kan zijn", aldus Jan Lammers. "Daarna kan ik me in de kijker te spelen bij de eredivisie. Dat was dit seizoen eigenlijk al de bedoeling, maar dit jaar hebben we niet goed gedraaid, dan wordt het lastig om op te vallen." Lammers weet nog niet welke club zijn voorkeur krijgt. "Wat dat betreft is het nu nog afwachten. Ik moet kijken wat me het beste ligt en wat het beste klikt", aldus de 22-jarige verdediger, die onder meer door RKC Waalwijk wordt gevolgd. "Ik zie me overal wel spelen in de Jupiler League. Het is niet zo dat ik bepaalde clubs afschrijf."

Begin deze maand maakte De Graafschap bekend afscheid te nemen van elf spelers, waaronder Lammers. "Het is jammer", vindt de noeste verdediger. "Ik heb lang bij de club gezeten, dan is het jammer dat je uiteindelijk niet uit eigen wil weggaat, maar dat je weg moet." Toch neemt Lammers het de Doetinchemse club niet kwalijk. "Ik had zelf beter moeten voetballen. Dan hadden ze waarschijnlijk wel met me verder gewild."

Foto: REGIO8

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-16 130208.png

Chauffeur voelt zich onwel en botst met vrachtwagen tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de N818 in Westendorp is een vrachtwagen hard tegen een boom gebotst. De chauffeur wilde zijn voertuig parkeren nadat hij zich niet lekker voelde, maar kwam vervolgens tegen de boom tot stilstand.

AZC Etten40.jpeg

Na de zomer pas duidelijkheid over locatie azd Oude IJsselstreek

De gemeente Oude IJsselstreek verwacht opnieuw later duidelijkheid te geven over de mogelijke locatie voor het asielzoekersdorp (azd). Waar eerder nog werd uitgegaan van een voorstel vóór de zomer van 2026, is dat moment nu verschoven naar ‘op zijn vroegst na de zomer’, zo schrijft de gemeente in een stand van zaken.

Levi.jpg

Levi Eelderink (20) jongste raadslid ooit in Bronckhorst: 'Jongeren moeten aan tafel zitten'

Met 20 jaar is Levi Eelderink van Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB) het jongste raadslid dat de gemeente Bronckhorst ooit heeft gehad. Hij is daarmee jonger dan Mette Westerink, die in 2022 als 21-jarige werd geïnstalleerd. Zijn interesse in politiek begon tijdens de coronaperiode op de middelbare school, en sindsdien heeft hij de stap van geïnteresseerde inwoner naar raadslid in rap tempo gemaakt.

Belhamelschapen0.png

Explosieve groei in aantal lammetjes bij schaapskudde De Belhamel na zwaar blauwtongjaar

Slechts acht lammetjes huppelden in 2025 rond bij schaapskudde de Belhamel nabij Vorden. Deze lente zijn er maar liefst 160 lammetjes meer dan vorig jaar. Na een zwaar jaar waarin de schaapskudde door de blauwtongepidemie alle zeilen moest bijzetten, is het aantal lammetjes nu explosief toegenomen om de kudde weer op peil te brengen.

For Farmers.jpg

Dwangsom voor Lochems veevoederbedrijf ForFarmers

De provincie Gelderland legt veevoederbedrijf ForFarmers uit Lochem een dwangsom op van 50.000 euro, die kan oplopen tot een bedrag van een half miljoen. Dat blijkt uit stukken die nieuwssite Follow the Money in handen heeft.

Tanken10.jpg

Duitse korting op brandstof niet eerder dan 1 mei van kracht

De aangekondigde verlaging van de Duitse benzineaccijns met 17 cent per liter laat voorlopig nog op zich wachten. Naar verwachting treedt de prijsverlaging daarom op zijn vroegst op 1 mei in werking.