gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Lammers na maanden vrij van hoofdblessure

f3504c3b46408a80416e896074cd7539.jpg
Redactie REGIO8 |
"Je krijgt een klap tegen je kop aan en dan is opeens je hele seizoen voorbij", zegt een nuchtere Jan Lammers op de training van de Superboeren. "Dat was niet helemaal de bedoeling." In het duel tegen ADO Den Haag op 18 oktober raakte de verdediger geblesseerd na een duel met spits Mike Havenaar. "Ik kwam met mijn achterhoofd tegen zijn voorhoofd en ik ging knockie. De verzorger zei dat ik even weg was." Een week later zou hij in principe weer bij de selectie zitten, maar zijn hersenschudding bleek erg hardnekkig. "Zeven maanden later stond ik pas weer op het veld."

De revalidatie viel Lammers zwaar. "Ik heb er echt doorheen gezeten. Ik heb het er veel met fysio Frank (Renzenbrink red.) over gehad. Soms dacht ik echt dat het niet meer goed ging komen, maar uiteindelijk sta ik er nog." Om zijn hoofd te laten herstellen, volgde hij fysiotherapie bij de gespecialiseerde sportfysio Maarten van Berlo in Helmond. "Ik heb veel rare dingen moeten doen. Tellen, dingen achterstevoren spellen en dan tegelijkertijd hinkelen. Weet ik veel wat allemaal. Allemaal om je hersenen weer te laten wennen aan de drukte in het veld."

Beest Lammers volgend seizoen terug in defensie

Nu heeft Lammers de rust in zijn hoofd terug, maar de aanstaande nacompetitiewedstrijden komen voor hem nog te vroeg. "Dit seizoen kom ik niet meer in actie", aldus de verdediger. Wel hoopt hij eventueel nog minuten te maken bij de jeugd. "Ik wil gewoon zo fit mogelijk de zomer ingaan. In de zomer ga ik door met trainen zodat ik topfit het volgende seizoen in kan gaan. Nieuwe ronde, nieuwe kansen."

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.