Ulft, Nederland
Terug

Kruisingen op de N18 worden aangepakt

6dba351d93d3e28bd2e8b11c572b3a25.jpg
Redactie REGIO8 |

"Van 2006 tot 2015 zijn er vier ongelukken gebeurd, waarvan twee met dodelijke afloop", aldus wethouder Henk Hengeveld. "Dat is natuurlijk onacceptabel." Om dit in de toekomst te voorkomen worden de kruisingen op de N18 nu aangepast. "De Entinkweg is er daar een van, die wordt nu volledig afgesloten." Een van de gevolgen van deze verandering is dat mensen nu om moeten rijden. "Auto’s moeten over de Landstraat om op de Twenteroute te kunnen komen, of via de Lichtenvoordseweg", vertelt de wethouder. "Dus ze moeten een klein stukje omrijden, maar in het kader van verkeersveiligheid moet dat geen probleem zijn."

De oversteekplaatsen die worden aangepakt worden ook wel ‘koude oversteken’ genoemd. "Dat zijn oversteken die recht over de weg gaan", legt Hengeveld uit. Het gaat niet lang meer duren voordat afsluiting van de oversteekplaatsen voltooid is. "Ik denk dat deze week de echte afsluiting op de Entinkweg al gerealiseerd is."

Foto: REGIO8

Lees ook

FransBauer0.png

Van Koningsweekend tot concert op De Vijverberg: volle evenementenagenda in Doetinchem

Muziek vanaf de kade langs de Oude IJssel, foodtrucks aan het water en een stadionconcert op De Vijverberg: Doetinchem maakt zich op voor een nieuw jaar vol evenementen. De stadsgemeente wil daarbij niet alleen vernieuwen, maar ook bijvoorbeeld het vertrouwde en feestelijke gevoel van het Koningsweekend van vorig jaar opnieuw laten herleven. Daarnaast verschijnen er sommige evenementen in een nieuw jasje.

Zwembad30.jpg

Zwembad(en) Berkelland wordt onderwerp van verkiezingsstrijd

ANALYSE | De jarenlange discussie over één, twee of zelfs vijf zwembaden wordt in Berkelland over de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart getild. Maar daarmee is voor een deel van de zittende raadsleden de kous niet af: het wordt een verkiezingsitem!

Politie handboeien 4.JPG

'Gevoelloos monster' Mark S. uit Borculo hoort jarenlange celstraf en tbs tegen zich eisen

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een straf van 12 jaar cel en tbs met dwang voor Mark S., de 32-jarige man uit Borculo die verdacht wordt van grootschalige en jarenlange sextortion van jonge vrouwen. De officier van justitie stelde de eis op de vierde dag van de rechtszaak in Groningen.

ToerismeCampingCaravanTent0.png

Bronckhorst wil investeren in recreatie en toerisme: toeristenbelasting moet omhoog

De gemeente Bronckhorst wil meer investeren in recreatie en toerisme, blijkt uit een door hun gepresenteerde visie. Zij willen dat toeristen vaker terugkomen, langer blijven en meer besteden in de gemeente.

DidamBrand1.png

Bankstel tegen gevel speelde rol bij verwoestende brand Begoniastraat Didam

Woningbouwcorporatie Plavei heeft meer duidelijkheid over de brand op 13 mei 2025 waarbij een heel huizenblok verwoest werd. Na ongeveer negen maanden is het onderzoek van de VNOG (Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland) gepresenteerd. Het antwoord is niet zo bevredigend als misschien wel verwacht.

lochem gemeentehuis0.jpg

Bedrijfsleven waarschuwt Lochem: ‘Zonder ruimte en stroom vertrekken bedrijven’

De Industriële Kring Lochem (IKL) ziet het gebrek aan bedrijfsruimte en de overbelasting van het elektriciteitsnet als een groeiend probleem voor het lokale bedrijfsleven. Tijdens een verkiezingsdebat met gemeenteraadsfracties waarschuwde voorzitter Nico Groen dat bedrijven de gemeente verlaten als er niet op tijd structurele oplossingen komen.