gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kritische doelman Jurjus wil een kans bij PSV

dde94eb87bbe5b1e6f18e844f2fdc466.jpg
Redactie REGIO8 |
"Als je eenmaal dat circus van de eredivisie hebt meegemaakt, is dat wel iets waar je zo snel mogelijk naar terug wilt", aldus Hidde Jurjus, die deze zomer koos voor een verhuurperiode bij Roda JC. De beginfase van de competitie was lastig voor Jurjus, die in twee wedstrijden zeven tegengoals kreeg. "Daar ben ik nu niet heel ziek over", aldus de 23-jarige doelman, die wel beaamt dat hij meer ballen had kunnen tegenhouden. "Je moet als keeper altijd een afweging maken", zegt hij bijvoorbeeld over de vrije trap tegen Vitesse. "Als het iets anders is dan het goede, kom je in de problemen. Het is voor mij ook nog even wennen en dat merk ik in zulke kleine momentjes."

Wat de doelman zelf betreft staat hij tot het eind van het seizoen onder de lat in Kerkrade. "Er is een clausule dat ik in de winter terug kan, maar dat zal niet aan de orde zijn", aldus Jurjus, die hoopt na zijn verhuur een kans te krijgen bij PSV. "Bij een club als PSV is het een komen en gaan als je daar een paar jaar meeloopt", weet de doelman. "Je moet op het goede moment je kans pakken. Ik hoop dat ik die een keer krijg."

Foto: REGIO8

Lees ook

Hoogwateroefening20.png

Emmerich bouwt in één weekend een mobiele muur tegen hoogwater in de Rijn

Zwaarbeladen vrachtwagens rijden af en aan, heftrucks tillen aluminium balken uit pallets en op de Rijnpromenade staan rijen hulpverleners klaar. In Emmerich leek het afgelopen weekend even alsof het water al tegen de voordeur stond. In werkelijkheid ging het om een grootschalige hoogwateroefening, maar wel één die weinig aan de verbeelding overliet.

Gijs Korenblik (foto Erik Carriere).jpg

Wordt Doetinchemmer Gijs Korenblik beste filmleraar van het land? ‘Een leuk dagje uit’

De beste filmleraar van Gelderland en Overijssel is hij al. Maar Doetinchemmer Gijs Korenblik kan woensdagmiddag een grotere prijs binnenslepen. De docent maakt namelijk kans op de landelijke titel Filmleraar van 2025/2026.

SportverkiezingDTC20.jpg

Doetinchem viert sportieve topprestaties tijdens jaarlijkse sportverkiezing

Het Amphion Theater in Doetinchem vormde maandagavond opnieuw het decor van de jaarlijkse Sportverkiezing. Tijdens deze feestelijke avond werden lokale sporters, verenigingen en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Grote winnaars waren BMX’er Michelle Wissing, die werd uitgeroepen tot Sportvrouw van het Jaar, en baanwielrenner Loris Leneman, die de titel Sportman van het Jaar in de wacht sleepte.

a12.jpg

Grote verkeershinder op komst bij IJsselbrug A12: eerste werkzaamheden van start

Achterhoekers die de komende tijd met de auto richting Arnhem gaan moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met extra reistijd ongeveer 60 minuten. Op 7 april starten ze met groot onderhoud aan de betonnen IJsselbrug in de A12 bij Arnhem. Op dit moment worden 's nachts al extra werkzaamheden verricht.

WhatsApp Image 2026-03-24 at 09.58.55.jpeg

Wegafsluiting Doetinchemseweg bij Wijnbergen zorgt voor extra reistijd

De Doetinchemseweg tussen Wijnbergen en het viaduct over de A18 is van 23 maart tot 8 mei 16.00 afgesloten voor verkeer. Er worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd en de weg krijgt een 60 kilometer inrichting.

Graafschap College Skills The Finals.JPG

Vier studenten Graafschap College winnen landelijke vakwedstrijd

Studenten van het Doetinchemse Graafschap College schitterden afgelopen week bij landelijke vakwedstrijden. Vier scholieren wonnen goud in Skills The Finals, waarin ruim 600 vmbo-leerlingen en mbo-studenten het tegen elkaar opnamen.