Ulft, Netherlands

Kop-staartbotsing bij rotonde 's-Heerenberg

Drie voertuigen zijn woensdagmiddag op elkaar gebotst op een rotonde bij ’s-Heerenberg. Een van de bestuurders bleek daarbij onder invloed te zijn.
Jasper Hazelaar | 15 april 2021 09:33 | Aangepast op 15 april 2021 09:33
Het ongeval vond rond 16.45 uur plaats op de rotonde tussen de Meilandsedijk en de Lengelseweg, bij het bedrijventerrein DocksNLD. Door onbekende oorzaak knalden drie voertuigen op elkaar, waaronder een vrachtwagen. Een van de bestuurders van de betrokken auto’s bleek na het ongeval onder invloed van een onbekende stof. Hij is meegenomen naar het politiebureau.

Hoewel geen van de betrokkenen bij het ongeval gewond raakte, zorgde de botsing wel voor een flinke verkeerschaos. Het verkeer liep van meerdere kanten vast op de rotonde.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...