Ulft, Netherlands

Kop-staartbotsing bij pomp Lichtenvoorde

Drie auto’s zijn woensdag aan het begin van de avond op elkaar gebotst bij een tankstation in Lichtenvoorde. Twee personen moesten na het ongeval naar het ziekenhuis.
Regio8 | 8 juli 2021 09:43 | Aangepast op 8 juli 2021 09:43
Het ongeval gebeurde rond 17.30 uur op de Europaweg N18. Bij een verkeerslicht werd te laat gereageerd door een bestuurder en ontstond een kop-staartaanrijding tussen drie voertuigen. Twee voertuigen raakten zwaar beschadigd en moesten worden afgesleept. De derde betrokken auto raakte niet beschadigd en kon de weg vervolgen.

Twee bestuursters die betrokken waren bij het ongeluk zijn meegenomen voor controle naar het ziekenhuis. Het overige verkeer heeft geen hinder ondervonden van het ongeval, aangezien de betrokken partijen de auto's op de groenstrook hebben geparkeerd. Een dag eerder vond op hetzelfde punt ook een ongeval plaats.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Waterschap stelt onttrekkingsverbod voor oppervlaktewater in

Vanaf aanstaande woensdag 25 juni om 17.00 uur geldt in onder meer de Achterhoek een onttrekkingsver...

Provincie Gelderland zet proef eenrichtingsweg Laag-Keppel door

Het definitieve verkeersbesluit voor de proef met een eenrichtingsweg op de Wehlsedijk in Laag-Keppe...

Doorboren van gasleiding verstoort werkzaamheden aan Ambachtsweg in Zelhem

Bij werkzaamheden aan de Ambachtsweg in Zelhem is dinsdagmiddag een gaslekkage ontstaan. Tijdens de ...

Gelderland trekt waarschuwing voor zwemmersjeuk bij Stroombroek in

De provincie Gelderland heeft de waarschuwing voor zwemmersjeuk bij recreatieplas Stroombroek in Bra...

Brand zorgt voor flinke schade aan woning in Vorden

Bij een brand aan de Enkweg in Vorden is een woning flink beschadigd geraakt. De bewoners van het hu...

Achterhoek kampt met georganiseerde misdaad: roep om meer geld en mankracht

De georganiseerde misdaad houdt zich niet aan stadsgrenzen. En dus kampt ook de Achterhoek met zorgf...