Ulft, Netherlands

Kinderdagverblijf in Beltrum ontruimd na brand in wasdroger

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een kinderdagverblijf in Beltrum is donderdagochtend brand ontstaan in een wasdroger. De aanwezige kinderen en begeleiders zijn veilig naar buiten gekomen.
Redactie REGIO8 | 8 februari 2024 09:34 | Aangepast op 8 februari 2024 09:34
De brand ontstond rond 08.30 uur in het pand aan de Huiskesdijk in het buitengebied van Beltrum. Op de bovenverdieping van het gebouw zit een woongedeelte, daar is een wasdroger in brand gevlogen. In het onderste gedeelte van het pand zit een kinderdagverblijf. De kinderen en de begeleiders hebben allemaal het pand veilig weten te verlaten.

Ten tijde van de brand waren er tien kinderen binnen. Ze zijn tijdelijk overgebracht naar een andere locatie samen met de verzorgers. Hoe groot de schade is door de brand is nog niet bekend. Stichting Salvage is ter plaatse gekomen voor verdere afhandeling.

Lees ook

Twee personen aangehouden voor mogelijk drugslab in Velswijk

De politie heeft afgelopen donderdag twee personen aangehouden voor het mogelijke drugslab aan de Da...

Terugkeer Berkelland Rally smaakt naar meer: ‘Ook op NK-kalender'

Na zes jaar wachten konden race- en autoliefhebbers zaterdag hun geluk niet op in de Achterhoek. Voo...

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Politie vermoedt dat drugslab brand veroorzaakte in schuur Velswijk

De politie heeft een vermoeden dat de schuur die donderdagmiddag verloren is gegaan bij een brand in...

Overleden fietser bij Hummelo is 82-jarige man uit Bronckhorst

De fietser die dinsdagmiddag is overleden bij een ongeval bij Hummelo, is een 82-jarige man uit Bron...

Aanrijding tussen scooterrijdster en fietsster nabij Velswijk, politie zoekt getuigen

Een fietsster is dinsdagmiddag aangereden door een scooterrijdster nabij Velswijk. De politie is op ...