Ulft, Netherlands

Kind (3) overleden na botsing in Isselburg

Een driejarig kind is overleden aan verwondingen opgelopen bij een eenzijdig ongeluk eerder deze maand in Isselburg, vlak over de grens bij Gendringen. Een traumahelikopter bracht het kind toen naar het ziekenhuis.
Jasper Hazelaar | 22 september 2021 17:08 | Aangepast op 22 september 2021 17:08
Het ongeval gebeurde op donderdag 9 september rond 07.30 uur op de Werther Straße. Een dertigjarige vrouw uit Isselburg verloor de macht over het stuur. De auto raakte van de weg en botste tegen een boom. Naast het driejarige kind en de dertigjarige bestuurster, zat er ook een vijfjarige kind in het voertuig. De bestuurster en een vijfjarig kind liepen ernstige verwondingen op, terwijl het driejarige kind in levensgevaar verkeerde.

Het driejarige kind werd na het ongeval met een traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis. De andere gewonden werden per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Woensdag is door de Duitse politie bekend gemaakt dat het driejarige kind is overleden.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...