gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

'Kiek Uut' voor ondernemers in Achterhoek

a2d0c9a49b3237f969e2f4422801d2b2.jpg

Aalten is maandagavond als eerste Achterhoekse gemeente gastheer van de online talkshow Kiek Uut, waarin ondernemers in de gemeente worden gewezen op de gevaren van ondermijning. De onderwereld weet steeds beter te infiltreren in de bovenwereld.

Kevin ten Dolle |
De talkshow is speciaal bedoeld voor lokale ondernemers en is een initiatief van het Platform Veilig Ondernemen Oost-Nederland, met als thema de invloed die de georganiseerde misdaad uitoefent op het bedrijfsleven. De gesprekken staan onder leiding van Anton Jansen (manager PVO Oost-Nederland), samen met de lokale burgemeester. Ze gaan in gesprek met een lokale ondernemer, een expert van Het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid (het CCV) en een vertegenwoordiger van de politie. Burgemeester Anton Stapelkamp trapt maandagavond af vanuit het gemeentehuis in Aalten.

De daaropvolgende maandagen wordt Stapelkamp gevolgd door achtereenvolgens zijn collega's in Berkelland, Winterswijk, Doetinchem, Oude IJsselstreek, Oost Gelre en Bronckhorst. Belangstellenden voor de talkshow voor ondernemers kunnen zich aanmelden via de site van Platform Veilig Ondernemen Oost-Nederland (pvo-oostnederland.nl). Elke aflevering is na afloop ook op die site terug te kijken.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl (ter illustratie, aanhouding bij drugslab in Drempt)

Lees ook

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.