gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kiek Now Us neemt afscheid van het publiek

ecd2acd5532d0062ebea1fc819570162.jpg
Redactie REGIO8 |

“Het stoppen kwam door het feit dat ik aangaf dat ik minder wilde doen”, zegt saxofonist Jos Bleumink. “Ik wilde de jongens niet tegenhouden om hogerop te gaan.” De band wilde in eerste instantie met zijn vieren doorgaan. “Dat valt tegen, het voelt alsof je geamputeerd wordt, alsof je een been mist”, aldus zanger Lars Karnebeek. “We zijn ooit samen begonnen, misschien was het dan ook nu ook wel tijd om te zeggen dat we het ook samen afmaken.” De vijf vrienden besloten na nog één laatste memorabele toer te stoppen met Kiek Now Us.

De band is 12,5 jaar geleden tot stand gekomen door een uit de hand gelopen grap. “Eigenlijk kon niemand van ons echt fatsoenlijk noten lezen of muziek maken”, zegt Bleumink. “Toen begon het steeds groter en groter te worden.” Op een gegeven moment waren de Achterhoekse muzikanten niet meer weg te denken van de tentfeesten in het weekend. “In de topdagen was het zo druk dat we drie of vier keer per weekend weg waren.” De band, die dialectnummers uitbracht, speelde zelfs voor tienduizenden mensen op Koningsdag in Breda en op de Zwarte Cross.

Afscheidsshow in de Radstake
Op 21 oktober sluit Kiek Now Us de afscheidstoer af met een optreden bij De Radstake in Heelweg. “Dat wordt een heel spektakel, met alles erop en eraan. Vuurwerk, special effects, voorprogramma’s en DJ’s.” Samen met het trouwe publiek sluiten de mannen hun carrière af. “Natuurlijk met veel vrienden en bekenden. Mensen die ons de afgelopen jaren gesteund en geholpen hebben”, aldus Bleumink.

Foto: REGIO8

Lees ook

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.

Orion Stars winst beker foto Orion Stars.JPG

Driemaal op rij voor Orion: Doetinchemmers winnen weer volleybalbeker

Orion Stars heeft tweede paasdag met groot machtsvertoon de Nederlandse volleybalbeker gewonnen. De mannen uit Doetinchem wonnen voor het derde jaar op rij. Het Barneveldse SSS werd met 3-0 overklast.

WhatsApp Image 2026-04-06 at 19.40.50.jpeg.crdownload

De Graafschap loopt over Jong AZ heen en tankt vertrouwen richting play-offs

De Graafschap heeft op De Vijverberg een overtuigende zege geboekt. De ploeg van Marinus Dijkhuizen kwam moeizaam tot scoren, maar na een rode kaart voor Jong AZ vielen de doelpunten alsnog en werd het uiteindelijk een overtuigende 5-0 overwinning.

arriva.jpg

Extra treinen in de Achterhoek om overlast werkzaamheden A12 bij Arnhem te beperken

Vervoerder Arriva zet vanaf 13 april extra treinen tussen Didam en Arnhem in tijdens de ochtendspits. Mensen die buiten de spits reizen, kunnen korting op hun reis ontvangen. Door de werkzaamheden aan de betonnen IJsselbrug op de A12 wordt flinke verkeershinder in de Achterhoek verwacht.

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.