Ulft, Nederland
Terug

Kick-off EK Vrouwenvoetbal in Doetinchem

5db87fa630543129462f7147cc36cb97.jpg
Redactie REGIO8 |

“Doetinchem is bijzonder sport-minded. Zowel de gemeente als alle sportverengingen, als De Graafschap, die werken goed samen. Als je dan zo’n groot evenement naar de stad kan halen, dat is goed voor de stad, goed voor de sport en goed voor de economie”, zegt wethouder Lambregts. In Stadion de Vijverberg zullen vijf wedstrijden gespeeld worden tijdens het EK Vrouwenvoetbal.

De kick-off was niet alleen de start van een nieuwe periode, het was namelijk ook de afsluiting van de Nationale Sportweek. Speciaal daarvoor kwam Nederlands beste straatvoetbalster Roxanne Hehakaija naar het Marktplein. “Er wordt mij gevraagd om zo lang mogelijk de bal hoog te houden. Dan kun je, als ik me best doe, misschien wel een dag wachten, dus ik ga proberen wat mooie trucjes te laten zien.” Hehakaija was ook ambassadeur tijdens het binnenhalen van het EK. “Dat is gewoon hartstikke belangrijk voor de sport. Al die meisjes in bijvoorbeeld Doetinchem krijgen nu de kans om naar hun helden te gaan kijken.”

Foto: REGIO8

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.

Foto kelneren.jpg

Achterhoekse kelner na veertig jaar tijdens carnaval zijn houvast kwijt

Het is een groot gemis voor Ton Rouwhorst. De Achterhoekse kelner van 72 jaar raakte vrijdag 6 februari tijdens het carnaval zijn geliefde dienblad kwijt. Na een avond sjouwen met volle bladen bier bij het ’t Molentje in Silvolde raakte de Lichtenvoordenaar zijn ‘instrument’ kwijt. Iedere dag hoopt hij op het telefoontje met het nieuws dat zijn kelnersblad is gevonden.

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. In De Zandkuil viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.

DRUGSLAB_GENDRINGEN.jpg

Nijmegenaar krijgt negen jaar cel voor drugslabs in Achterhoek

Een 43-jarige man uit Nijmegen is door de rechtbank veroordeeld tot negen jaar cel voor zijn rol bij meerdere drugslabs, onder meer in Doetinchem en Gendringen. Vooral in de Achterhoek liet zijn werkwijze diepe sporen na. In Gendringen werd bijna 19.000 kilo chemisch drugsafval gedumpt in een mestkelder.