Ulft, Netherlands

Kersthuis met show is blikvanger in Zelhem

Het huis van Harm Bannink in Zelhem fungeert deze dagen als een ware blikvanger. Door de coronacrisis had de bewoner tijd over, wat reden was om een licht- en geluidsshow op te bouwen.
Jasper Hazelaar | 22 december 2020 10:59 | Aangepast op 22 december 2020 10:59
"Ik heb een buurman die ieder jaar uitpakt”, zegt Bannink tegenover Omroep Gelderland over de reden. “Ik wilde hem dit jaar eens een hak zetten, dus ik pak ook eens een keer uit." Volgens de Zelhemmer is zijn idee behoorlijk uit de hand gelopen. De gevel van zijn woning is bekleed met lichtjes. Ook staan in zijn voortuin rendieren die samen een driekoppige band vormen.

Door de luidsprekers bij het huis in Zelhem klinken gedurende de kerstperiode verschillende kerstliedjes. "Alles wordt gestuurd door computers", legt Bannink uit. Iedere avond worden er verschillende programma's afgespeeld.

Foto: Omroep Gelderland

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...