gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kantine De Graafschap na winterstop open

69ce2572d9adf5c15bb739f64a3add68.jpg
Redactie REGIO8 |
"Hij is niet voor de winterstop volledig open", laat supporterscoördinator Dennis van Amerongen van De Graafschap weten. In de afgelopen thuiswedstrijd tegen NEC was de nieuwe kantine al wel gedeeltelijk geopend. Dit zal in de komende thuiswedstrijden tegen FC Eindhoven (24 november), Jong AZ (1 december), FC Oss (15 december) en Jong PSV (19 januari) ook zo zijn. Qua officiële opening richt de club zich op een moment rond de thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht op 2 februari.

Van Amerongen laat weten dat een exacte datum lastig aan te geven is, omdat men afhankelijk is van de inzet van supporters. "Men is heel ambitieus, maar op dit moment zijn alle bouwbedrijven de kantine uit", zo legt de supporterscoördinator uit. "Nu komt het echt aan op zelfredzaamheid van vrijwilligers en supporters die een letterlijk steentje willen bijdragen. Dat is heel moeilijk in te schatten."

Foto: REGIO8

Lees ook

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.