Ulft, Netherlands

Jong konijn gered uit een vuilniszak in Ulft

Twee passanten hebben dinsdagavond een jong konijn gevonden in een dichtgeknoopte vuilniszak op de Dr. van Hengelstraat in Ulft. De twee hebben het konijn gered uit zijn benarde situatie. 
Regio8 | 20 juni 2019 09:25 | Aangepast op 20 juni 2019 09:25
"De dichtgeknoopte vuilniszak lag in de struiken bij een grasveld en trok de aandacht van twee dames omdat er gepiep uit de zak kwam", aldus de Dierenambulance. "Ze hebben direct actie ondernomen en de vuilniszak geopend." De twee dames brachten het konijn vervolgens in veiligheid en hebben daarna de Dierenambulance gebeld.

De Dierenambulance is erg te spreken over de reddingsactie van de twee: "Wij zijn erg trots op hun reddingsactie. Menigeen zou voorbij zijn gelopen, maar deze twee helden niet." Het konijn is door een medewerkster van de Dierenambulance nagekeken en maakt het goed.

Foto: Dierenambulance Doetinchem/Winterswijk

Lees ook

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Silvolde een weekend met rustig herfstweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...