Ulft, Netherlands

Jeugdspeler Haen tekent bij De Graafschap

Devin Haen uit Zieuwent heeft vrijdag een contract voor drie jaar getekend bij De Graafschap. De aanvaller is afkomstig uit de eigen jeugdopleiding van de Doetinchemse eerstedivisionist.
Regio8 | 28 mei 2021 16:39 | Aangepast op 28 mei 2021 16:39
"Deze mooie kans geeft mij veel energie", laat Haen weten in reactie op zijn eerste contract. "Dat ik op zestienjarige leeftijd een driejarig contract mag ondertekenen, maakt mij heel trots. Ik ben blij dat ik mij de komende jaren hier kan ontwikkelen en ga er hard voor werken om een nog betere speler te worden. Mijn droom is om te mogen debuteren in een volle Vijverberg." De talentvolle aanvaller is sinds medio 2013 actief in de jeugdopleiding van De Graafschap en trainde afgelopen seizoen al regelmatig met de eerste selectie mee. Voor zijn tijd in Doetinchem kwam hij uit voor RKZVC.

"Wij zijn erg trots dat we weer een jong talent kunnen vastleggen", laat manager voetbalzaken Peter Hofstede weten. "Het is goed dat Devin in de voorbereiding bij het eerste mee gaat trainen en zich vanuit daar verder gaat ontwikkelen. Hij heeft veel potentie en wij verwachten dat hij de komende jaren van waarde gaat zijn voor De Graafschap."

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...