Ulft, Netherlands

Inzittenden vluchten na crash in Doetinchem

Regio8 | 31 augustus 2018 09:20 | Aangepast op 31 augustus 2018 09:20
Het ongeval gebeurde omstreeks 03.30 uur op de Terborgseweg. Door nog onbekende oorzaak is de automobilist de macht over het stuur verloren, door de struiken geschoten en tegen een boom gereden. De inzittenden hebben na het ongeval de auto via het dak verlaten en zijn om nog onduidelijke redenen direct vertrokken.

Gewond achtergelaten
De politie kon even later bij het station één inzittende aanhouden en trof op een behoorlijke afstand van de auto ook een andere inzittende gewond aan. De politie vermoedt dat de inzittenden de gewonde man aanvankelijk hebben meegenomen, maar uiteindelijk toch hebben achtergelaten.

De politie hoopt, ondanks het tijdstip, dat getuigen kunnen helpen. Het is onder meer onduidelijk hoeveel personen in de auto zaten.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Opnieuw explosie op Veemarkt Doetinchem, waarschijnlijk geen link met eerder incident

In de nacht van zondag op maandag is er een zware explosie geweest op de Veemarkt in Doetinchem. Ond...

Effectief De Graafschap wint ruim bij RKC Waalwijk

De Graafschap heeft zondagmiddag een overtuigende overwinning geboekt. De ploeg van trainer Marinus ...

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

COMMENTAAR | Interpretatie van cursus komt burgemeester slecht uit, maar geen leugens

COMMENTAAR | Burgemeester Anne-Marie Fellinger van Montferland heeft veel ophef gemaakt over het woo...

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...