Ulft, Netherlands

Insluiper in woning overlopen in Gaanderen

Regio8 | 10 oktober 2019 15:12 | Aangepast op 10 oktober 2019 15:12
Het voorval voltrok zich omstreeks 20.45 uur in de woning. Niet veel later kreeg de politie een melding van een verdachte situatie aan de Augustijnenstraat. Twee getuigen zagen een verdachte auto en belden de politie. Ze zijn de auto gevolgd om telefonisch agenten richting het voertuig te leiden. De twee raakten de auto uit het oog, maar konden het kenteken doorgeven aan de politie. Rond middernacht werd het voertuig in Arnhem gezien en aangehouden.

In de wagen zaten een 27-jarige man uit Veenendaal en twee mannen uit Arnhem van respectievelijk 26 en 18 jaar oud. Zij zij aangehouden en meegenomen naar het politiebureau voor verhoor. Er wordt onderzocht of zij betrokken waren bij de insluipen. Om privacyredenen doet de politie geen uitspraak over wat er exact is buitgemaakt bij de insluiping.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...