Ulft, Netherlands

Honderden boetes bij controle Laag-Keppel

De politie heeft dinsdag honderden weggebruikers bekeurd bij een snelheidscontrole in Laag-Keppel. De controle werd gehouden op de Wehlsedijk.
Tijmen Gerritsen | 6 januari 2021 10:56 | Aangepast op 6 januari 2021 10:56
De agenten controleerden dinsdag tussen 15.30 uur en 20.00 uur op de N814 tussen Wehl en het stadje. In totaal hielden 463 bestuurders zich niet aan de maximumsnelheid van 60 km/u die is toegestaan op de weg. De honderden weggebruikers die te hard gereden hebben, zullen een bekeuring ontvangen.

De politie geeft aan dat de hoogst gemeten snelheid tijdens de controle 115 km/u was. Dit is een overschrijding van 55 km/u ten opzichte van de maximumsnelheid.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...