gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hogenkamp wil mentaal groeien in Azië

0dd80065bbba4f124a39f29151364910.jpg
Redactie REGIO8 |
"De laatste anderhalve maand zit ik in een lastige periode", zegt Hogenkamp, die na Wimbledon teleurstellende resultaten boekt en vorige week in de eerste ronde van de US Open werd uitgeschakeld. "Ik miste de kansen om de voorsprong uit te bouwen en toen sloeg de twijfel toe." Hogenkamp wil nu in Azië vooral mentaal sterker worden. "Ik moet meer tijd nemen voor elk punt en er mentaal eerst klaar voor zijn, meer denken in oplossingen. Ik heb de neiging om te snel te spelen als het slecht gaat." Tot het eind van het seizoen speelt de Doetinchemse tennisster nog acht toernooien. "Het seizoen is geslaagd als ik weer voel dat ik de baas op de baan ben. Ik ga voor minimaal één kwartfinale op de WTA-toernooien." 
Hogenkamp bereikte afgelopen juni voor het eerst de top 100 van de wereldranglijst. "Dat was zeker een hoogtepunt", aldus de Doetinchemse, die inmiddels alweer net buiten de top 100 staat en haar hand in eigen boezem steekt. "Ik had onbewust te veel blijdschap en had sterker moeten zijn om direct nieuwe doelen te stellen." Hogenkamp hoopt snel weer bij de beste honderd van de wereld te horen. "Al moet ik wel verder kijken dan alleen die ranking, dat heb ik wel geleerd."

Foto: REGIO8

Lees ook

Achterland20250.png

Festival Achterland in Doetinchem breidt uit: camping en mogelijke brug over Oude IJssel

Festival Achterland krijgt bij de vijftiende editie een flinke make-over. Het Achterhoekse festival breidt uit naar de andere kant van de Oude IJssel met ‘De Overkant’, onderzoekt de aanleg van een tijdelijke brug en werkt aan een nieuwe camping. Met die veranderingen hoopt de organisatie de groeiende drukte beter te spreiden.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.

Fatbike112.jpg

Geweldsincident in Doetinchem: verdachte aangehouden

Bij een geweldsincident in Doetinchem is een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.

School100jaar0.jpg

Eeuwfeest voor basisschool Pius X in Varsselder: 'We bloeien'

Feest op basisschool Pius X in Varsselder. De school bestaat op 1 april precies honderd jaar en dat wordt in het dorp groots gevierd. Met een volle themaweek, activiteiten voor jong en oud en hulp van verenigingen is het volgens de organisatie vooral een feest van én voor het hele dorp.