Ulft, Nederland
Terug

Helft bedrag voor supporterskantine binnen

f149601014a734e11da27a1568c1f578.jpg
Redactie REGIO8 |

“Wij zijn tevreden”, Mark Nederlof van de bouwcommissie. “We zijn op de goede weg, maar er moet nog wat gebeuren.” In totaal gaat de verbouwing zo’n drie ton kosten, maar de helft van dat bedrag wordt al bijgedragen door bedrijven. Voor het restant is een beroep gedaan op de trouwe fans van De Graafschap. “We merken een groot enthousiasme als we alle supporters bestoken met de verkoop van een lot.” Met de gekochte loten kunnen verschillende prijzen worden gewonnen.

Toch merkt Nederlof dat sommige supporters nog niet mee hebben gedaan. “Er zijn ook mensen die zeggen dat ze via internet nog wat moeten doen. Vooral die mensen moeten nu tot actie overgaan, want anders is het te laat.” De verbouwing kan pas doorgaan wanneer het benodigde bedrag binnen is. “Wij willen direct na afloop van de competitie beginnen”, zegt Nederlof over de bouw. “Dus wij zullen medio februari gaan beslissen of we voldoende geld hebben.” Binnen enkele weken zal de supportersvereniging volgens Nederlof nog enkele tienduizenden euro's op moeten halen. “Ik heb er alle vertrouwen in dat we het gaan redden.”

Foto: REGIO8

Lees ook

OG_SS0.png

Talkshow Open Grensland over de zorg rond kanker in de grensstreek

Streekomroep REGIO8 zendt de zevende aflevering van de talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland uit. Hoe beleven inwoners gezondheid en de zorg ervoor in de grensregio. We zoomen speciaal in op de gezondheidszorg bij kanker. Dat is het thema van de nieuwste aflevering van de tweetalige talkshow over leven in de grensstreek dat de driehoek Achterhoek tot aan Venlo en Duisburg omvat.

EenrichtingBeek.jpg

Montferland komt met oplossing voor sluipverkeer Beek: eenrichtingsverkeer op de grens

De gemeente Montferland heeft een nieuwe troef in de strijd tegen het sluipverkeer op de Eltenseweg en Zuider Markweg in Beek dat de Duitse grenscontroles wil omzeilen. Vanaf woensdag wordt de laatste 380 meter voor de grens op de Eltenseweg eenrichtingsverkeer. Hierdoor kun je met de auto die grens niet meer over richting Duitsland.

02 Cocaine00.png

Voormalig burgemeester van Bronckhorst legde onterecht dwangsom voor drugshandel op

De Raad van State heeft geoordeeld dat de voormalige burgemeester van Bronckhorst, Marianne Besselink, een man uit Dieren onterecht een dwangsom heeft opgelegd. De man zou volgens de burgemeester een drugsdealer zijn, maar dit ziet de Raad van State toch echt anders.

Boeken Achterhoek & Liemers.jpg

Vijf genomineerden Beste Boek Achterhoek en Liemers 2025 gepresenteerd

Vijf boeken zijn genomineerd voor Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De winnaar wordt zondag 1 maart bekendgemaakt tijdens de aftrap van de Waeke van ’t Achterhookse en Liemerse Book.

IMG_0210.jpeg

Doetinchemse burgemeester Boumans beste lokale bestuurder van 2025

Mark Boumans is woensdagavond benoemd tot Nederlands beste lokale bestuurder van 2025. De burgemeester van Doetinchem en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten ontving de prijs in Amsterdam bij de uitreiking van nieuwsplatform Binnenlands Bestuur.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 16.30.09.jpeg

Motorstandbeeld teruggeplaatst in Hengelo: ‘Hij gaat niet meer van zijn plek’

Het iconische motorstandbeeld is weer terug bij de Remigiuskerk in Hengelo. Het beeld werd vlak voor kerst gestolen als een oudejaarsstunt van een groep Friese jongeren. Woensdag is het beeld weer geplaatst op zijn vertrouwde plek in het centrum van het dorp, en is er voor gezorgd dat hij niet zo snel meer van zijn plek komt.