Ulft, Nederland
Terug

Hard conflict tussen De Graafschap en Zuil

b41be3eca49bcea5e2e7429d02bad8fa.jpg
Redactie REGIO8 |
“Dat is de laatste formele stap die binnen de club gezet moet worden, daarna ligt het bij het UWV”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp, die zelf niet bij het overleg met de aandeelhouders C aanwezig zal zijn. Voorzitter Martin Mos verwachtte in december het overleg over het contract van de commercieel directeur af te ronden, maar dat bleek ijdele hoop. “We zijn de afgelopen weken niet nader tot elkaar gekomen”, zo schetst Ostendorp het overleg. Zuil beschikt over een contract voor onbepaalde tijd bij de voetbalclub, maar geeft zelf aan open te staan voor een andere functie.

De commercieel directeur wil haar contract om laten turnen tot een dienstverband van drie dagen, maar staat ook open voor een functie op projectbasis. “Ik hoop op een klein beetje gezond verstand en moreel besef”, aldus de commercieel directeur, die momenteel door ziekte thuis zit. Ze werd tijdens de nieuwjaarsreceptie naar het ziekenhuis gebracht met hartritmestoornissen. “Ik vindt het nogal bizar dat die vergadering doorgaat zonder dat ik zelf iets in kan brengen", aldus Zuil, die wel wordt vertegenwoordigd door een advocaat. "Ik moet nu op doktersadvies volstrekte rust pakken en dat is al moeilijk zat in deze omstandigheden.”

Schrappen van functies
Ostendorp heeft als nieuwe algemeen directeur besloten de functies commercieel directeur en hoofd sales te schrappen. “Er is een relatief kleine organisatie en dan moet die zo effectief mogelijk worden ingevuld”, aldus de algemeen directeur, die aangeeft dat een nieuwe functie voor Zuil lastig te realiseren is. “Binnen de financiële situatie van de club heeft zo’n functie geen directe prioriteit.” Ostendorp wordt in zijn functie eindverantwoordelijke voor de commercie.

Foto: REGIO8

Lees ook

Sneeuw3.jpg

Code geel voor de Achterhoek: mogelijk gladheid door (natte) sneeuw

Vanwege gladheid en een dun sneeuwdek heeft het KNMI voor donderdag code geel afgegeven voor de Achterhoek. Vanuit het zuiden wordt in de nacht van woensdag op donderdag sneeuw verwacht, waarbij code geel tussen 4:00 uur en 12:00 uur geldt.

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.

Foto kelneren.jpg

Achterhoekse kelner na veertig jaar tijdens carnaval zijn houvast kwijt

Het is een groot gemis voor Ton Rouwhorst. De Achterhoekse kelner van 72 jaar raakte vrijdag 6 februari tijdens het carnaval zijn geliefde dienblad kwijt. Na een avond sjouwen met volle bladen bier bij het ’t Molentje in Silvolde raakte de Lichtenvoordenaar zijn ‘instrument’ kwijt. Iedere dag hoopt hij op het telefoontje met het nieuws dat zijn kelnersblad is gevonden.

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. Op Hemelvaartsdag viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.