gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hard conflict tussen De Graafschap en Zuil

b41be3eca49bcea5e2e7429d02bad8fa.jpg
Redactie REGIO8 |
“Dat is de laatste formele stap die binnen de club gezet moet worden, daarna ligt het bij het UWV”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp, die zelf niet bij het overleg met de aandeelhouders C aanwezig zal zijn. Voorzitter Martin Mos verwachtte in december het overleg over het contract van de commercieel directeur af te ronden, maar dat bleek ijdele hoop. “We zijn de afgelopen weken niet nader tot elkaar gekomen”, zo schetst Ostendorp het overleg. Zuil beschikt over een contract voor onbepaalde tijd bij de voetbalclub, maar geeft zelf aan open te staan voor een andere functie.

De commercieel directeur wil haar contract om laten turnen tot een dienstverband van drie dagen, maar staat ook open voor een functie op projectbasis. “Ik hoop op een klein beetje gezond verstand en moreel besef”, aldus de commercieel directeur, die momenteel door ziekte thuis zit. Ze werd tijdens de nieuwjaarsreceptie naar het ziekenhuis gebracht met hartritmestoornissen. “Ik vindt het nogal bizar dat die vergadering doorgaat zonder dat ik zelf iets in kan brengen", aldus Zuil, die wel wordt vertegenwoordigd door een advocaat. "Ik moet nu op doktersadvies volstrekte rust pakken en dat is al moeilijk zat in deze omstandigheden.”

Schrappen van functies
Ostendorp heeft als nieuwe algemeen directeur besloten de functies commercieel directeur en hoofd sales te schrappen. “Er is een relatief kleine organisatie en dan moet die zo effectief mogelijk worden ingevuld”, aldus de algemeen directeur, die aangeeft dat een nieuwe functie voor Zuil lastig te realiseren is. “Binnen de financiële situatie van de club heeft zo’n functie geen directe prioriteit.” Ostendorp wordt in zijn functie eindverantwoordelijke voor de commercie.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-06 at 19.40.50.jpeg.crdownload

De Graafschap loopt over Jong AZ heen en tankt vertrouwen richting play-offs

De Graafschap heeft op De Vijverberg een overtuigende zege geboekt. De ploeg van Marinus Dijkhuizen kwam moeizaam tot scoren, maar na een rode kaart voor Jong AZ vielen de doelpunten alsnog en werd het uiteindelijk een overtuigende 5-0 overwinning.

arriva.jpg

Extra treinen in de Achterhoek om overlast werkzaamheden A12 bij Arnhem te beperken

Vervoerder Arriva zet vanaf 13 april extra treinen tussen Didam en Arnhem in tijdens de ochtendspits. Mensen die buiten de spits reizen, kunnen korting op hun reis ontvangen. Door de werkzaamheden aan de betonnen IJsselbrug op de A12 wordt flinke verkeershinder in de Achterhoek verwacht.

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.

JamieOverbeekLordsofTram.jpeg

Jamie Overbeek (20) uit Ulft haalt hoogste score ooit en verbreekt meerdere records

De 20-jarige Jamie Overbeek uit Ulft heeft tijdens de kitesurfwedstrijd Lords of Tram meerdere records verbroken. Tijdens zijn Big Air wedstrijd wist de Ulftenaar de hoogste score ooit, en de eerste tien ooit te behalen. Later heeft hij ook het overall hoogterecord verbroken naar 42,3 meter met een zogenaamde ‘twintip’.

Maarten0.jpg

PRO wil na kritiek op coalitieadvies Doetinchem vooruitkijken: ‘Dit is ontzettend democratisch’

Na stevige kritiek op het coalitieadvies van de verkenner in de gemeente Doetinchem, blikt PRO-voorman Maarten op de Weegh terug op een bewogen donderdagavond. Waar andere partijen spreken van een ‘zwarte bladzijde’ en ‘achterkamertjespolitiek’, probeert hij de rust te bewaren en vooruit te kijken.

Paasvuur Zieuwent-11.jpeg

Over de grens branden de paasvuren volop: minder regels, meer samenzijn

Waar in de Achterhoek het organiseren van paasvuren steeds lastiger wordt, lijkt het nét over de grens een stuk eenvoudiger. In de gemeenten Bocholt en Isselburg worden dit jaar bij elkaar dertien paasvuren ontstoken. Daar draait het nog om waar het ooit voor bedoeld was: samenkomen, elkaar ontmoeten en de lente vieren.