gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Handgas FM zegt af en is toch niet te gast bij streekomroep REGIO8

acc55d4a68c605c5383721ba7cd9838c.jpg

De zendpiraten van Handgas FM uit Toldijk zijn zaterdag toch niet te horen op streekomroep REGIO8. Ze zouden te gast zijn in het ochtendprogramma Van Mojn tot Goedgoan, maar hebben nu alsnog afgezegd.

Redactie REGIO8 |
Over de reden van de afzegging tast dj Alard Ross in het duister: “Ik vind het jammer, want ik had het graag gedaan. Ik zou ook niet weten waarom ze niet meer willen.” Ook navraag bij de zendpiraten zelf levert geen duidelijk antwoord op. “Mediastilte”, is de boodschap vanuit Handgas FM. Dit terwijl donderdag nog vol trots werd aangekondigd dat ze te gast waren in de studio in Ulft. De zendpiraten zouden tussen 10.00 uur en 12.00 uur te horen zijn.

Ze kregen de ruimte van REGIO8 omdat hun eigen zendapparatuur eerder deze week werd ingenomen door de politie. Dat terwijl ze rond hun eigen Boetebal, dat dit weekend plaatsvindt, wilden uitzenden. REGIO8-directeur Peter Berendsen vindt het jammer: “Maar ik snap dat de mediadruk op dit moment misschien te groot wordt voor Handgas FM.”

Foto: Handgas FM

Lees ook

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 22.29.15.jpeg

Man komt hard ten val met fiets in Doetinchem

Een man is maandagavond op de Houtsmastraat in Doetinchem hard ten val gekomen met zijn fiets. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse.

DebatOIj0.png

Negen partijen op stemformulier Oude IJsselstreek, één nieuwkomer

Inwoners van de gemeente Oude IJsselstreek kunnen woensdag uit negen partijen kiezen. Het gros van deze partijen staat al jaren op het stembiljet. Er is één nieuwkomer: Burgers op 1 van Herman Vreeman. Een rondje langs de velden.

STILL DEBAT LOCHEM0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Lochem gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Lochem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Lochem. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de sportaccommodaties, de groei van de gemeente en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Lochem terug.

Feuerwehr4.jpeg

Brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding krijgen Winterswijkse prijs

De goede samenwerking tussen brandweerkorpsen in het Duits-Nederlandse grensgebied is beloond met de Beste Noaberprijs van de gemeente Winterswijk. De prijs ging dit jaar naar de brandweerkorpsen uit Vreden en Südlohn-Oeding. Zij werken al lange tijd nauw samen met de Brandweer Winterswijk.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lijsttrekkers Lochem maandagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als laatste gemeente is maandagavond Lochem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.