Ulft, Netherlands

Hamdaoui twee wedstrijden aan de kant

De Graafschap moet het de komende twee wedstrijden stellen zonder Mohamed Hamdaoui. De aanvaller is voor twee wedstrijden geschorst na de rode kaart die hij kreeg in het duel met FC Dordrecht.
Regio8 | 24 februari 2020 15:18 | Aangepast op 24 februari 2020 15:18
Trainer Mike Snoei zag de charge als een stukje frustratie

Hamdaoui kreeg een straf van drie wedstrijden schorsing opgelegd, waarvan één duel voorwaardelijk. Zowel De Graafschap als de speler hebben besloten om niet in beroep te gaan tegen de opgelegde sanctie. De 26-jarige aanvaller kreeg de rode kaart voor een forse charge op FC Dordrecht-speler Jordy Wehrmann in de 69e minuut van de wedstrijd.

Na de rode kaart van Hamdaoui wist De Graafschap de behaalde voorsprong over de streep te trekken. Uiteindelijk won de ploeg van trainer Mike Snoei met 1-2, door doelpunten van Javier Vet en Daryl van Mieghem.

Foto: REGIO8

Lees ook

Nieuw festival net over de Duitse grens gaat culinaire hoogstandjes bieden

‘Mooiage’ heet het nieuw georganiseerde foodfestival waar ook Duitse en ook Nederlandse muziekarties...

Inwoners van Hummelo kunnen voor het eerst 'hun' kerktoren beklimmen

Inwoners van Hummelo en andere geïnteresseerden konden donderdag de meer dan honderdvijftig jaar oud...

Raad Lochem stemt in met voorstel om woningsplitsing mogelijk te maken

Woningen in Lochem kunnen voortaan gesplitst en gedeeld worden. De gemeenteraad ging dinsdag unaniem...

Man raakt bekneld bij eenzijdig ongeval op N18 bij Harreveld

Bij een eenzijdig ongeval nabij Harreveld op de N18 is donderdagochtend een persoon gewond geraakt. ...

Water drinken gestimuleerd in de Achterhoek: ‘Ik gun het iedereen dat zij lekker in hun vel zitten’

Van 10 juni tot en met 16 juni is het de Achterhoekse Waterweek. Deze actieweek wordt voor het eerst...

Gemeente Montferland sluit grens Beek voorlopig niet meer af: ‘We gaan eerst evalueren’

Nu de grenswegen tussen Beek en Elten weer open zijn kan de gemeente Montferland terugkijken. Om na ...