Ulft, Nederland
Terug

Guus Meeuwis doet hevige regenval vergeten

e4dcec842cc4f232a424f99d75bf394b.jpg
Redactie REGIO8 |

''We hadden de elementen mee vandaag, we moesten iets later starten door de stortbui maar de regen die viel was voor iedereen goed te houden. Dus ook voor ons'', vertelt Meeuwis na afloop. ''Als je met z'n allen lekker in de regen doorgaat, kan het zelfs sfeerverhogend werken. Je moet alleen niet gaan rennen op het podium. En wat ook lastig was, was de combinatie regen, een bril én confetti.''

Waar regen, een bril en confetti geen goede combinatie vormen, doen Guus Meeuwis en de Zwarte Cross dat wel. ''Ik vond het super leuk, zoals altijd hier. Het is de derde of vierde keer dat we hier staan en wat mij betreft doen ze er nog een paar keer bij'', vertelt de Brabander over zijn liefde voor de Zwarte Cross. ''Dit is toch wel één van de meest leuke en sensationele festivals van Nederland. Het is begonnen uit een vriendengroep, lekker rijden en drinken. Dat is gewoon briljant.''

Bekijk ook:
- Camping Zwarte Cross gaat regenbui te lijf
- Stunts in Globe of Death op de Zwarte Cross
- Brommers trotseren als eerste de Zwarte Cross
- Schilderen in Rijksmuseum op de Zwarte Cross
- Rowwen Hèze hoopt dat de Zwarte Cross zo blijft

Foto: REGIO8

Lees ook

FrankDaamenpand.jpeg

Verbouwing Frank Daamen pand in Ulft ruim drie ton duurder

Het lijkt erop dat de verbouwing van het Frank Daamen pand in Ulft een stuk duurder wordt dan gepland. Bovenop het eerder vastgestelde budget van 1,23 miljoen euro komen vermoedelijk nog eens 348.738 euro.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 22.34.42.jpeg

De Graafschap overtuigt met klinkende overwinning: Eggens grote man

De eerste overwinning van 2026 voor De Graafschap is een feit. Op een volle Vijverberg werd vrijdagavond overtuigend met 4-0 gewonnen van Jong Ajax. Matchwinner: nieuwkomer Nils Eggens.

MelissaPeperkoek0.jpg

Snowboardster Peperkamp uit Zelhem bijna klaar voor tweede Olympische Winterspelen

De Olympische Winterspelen barsten voor Nederland bijna los. De Achterhoekse troef in de Italiaanse sneeuw is Melissa Peperkamp. De snowboardster uit Zelhem verheugt zich op Big Air, maar vooral het onderdeel Slopestyle.

04 Politie0.png

Politie neemt zakken vol mogelijk gestolen spullen in beslag bij arbeidsmigranten in Ulft

De politie heeft donderdagavond meerdere plastic zakken vol met vermoedelijk gestolen spullen in beslag genomen uit een woning aan de Schoolstraat in Ulft. In de woning wonen arbeidsmigranten.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 12.26.13 (3).jpeg

Primeur voor carnavalskrakergala: artiesten uit hele land vinden weg naar Ulft

Dat het Kachelhöltjes Carnavalskraker Trofee Gala van REGIO8 en Iseldonk al lang niet meer alleen voor de Achterhoek is, werd donderdagavond tijdens de vierde editie van het evenement duidelijk. Sommige deelnemers hebben zelfs ruim twee uur in de auto gezeten om erbij te kunnen zijn.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 11.36.59.jpeg

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een droog weekend met zachte temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de Kemperplas in Vethuizen voorspelt de weerboer een zacht en droog weekend.