gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Grote brand bij transportbedrijf in Duiven

c41e1222ad08c91463f98bd3569b22d8.jpg
Redactie REGIO8 |

Het sein brandmeester werd omstreeks 23.00 uur gegeven. De brandweerlieden hadden lange tijd geen zicht op wat er zich binnen afspeelt, wel is duidelijk dat de explosies die gehoord zijn door gasflessen en autobanden komen. Een medewerker van Melis bevestigde eerder al dat er auto's binnen stonden. "Binnen staan allemaal nieuwe wagens."

De meeste vrachtwagens zijn gered door zogenaamde waterschermen. Ook zijn er geen gewonden gevallen. "Er zijn geen personen binnen, de laatste medewerker heeft de brand ontdekt", aldus Wichard ten Westenend van de Veiligheidsregio

Uit metingen is gebleken dat er geen verhoogde concentraties giftige stoffen zijn vrijgekomen. Maar de Veiligheidsregio adviseerde om uit de rook te blijven, omdat rook altijd gevaarlijk is. Het advies aan omwonenden, en mensen die wonen in de richting waarin de rook wegtrekt, was donderdagavond dan ook om ramen en deuren te sluiten en de ventilatie uit te zetten.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.