Ulft, Netherlands

Groot onderzoek bij woning in 's-Heerenberg

De politie voerde maandag grootschalig onderzoek uit bij een huis aan de Krokusstraat in 's-Heerenberg. De woning was lange tijd afgezet en in de achtertuin stond overdag een witte tent van de forensische opsporing.
Jasper Hazelaar | 1 maart 2021 15:38 | Aangepast op 1 maart 2021 15:38
Wat de reden van het onderzoek is, wil de politie nog niet aangeven. “Op dit moment is het te vroeg om er iets over te zeggen”, laat een woordvoerder weten. “We willen aan het begin van de avond of dinsdag met een bericht komen.” In het huis zouden volgens buurtbewoners een man en een vrouw wonen of hebben gewoond.

Een link met een aanhouding die maandagmiddag bij een supermarkt in 's-Heerenberg plaatsvond, wordt door de politie niet bevestigd. De Nederlandse politie laat de woordvoering hierover aan de Duitse collega's omdat het een achtervolging vanuit Duitsland betrof.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....