gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Groenmakers winnaar van de MBO-award

5fcb0ffaf5f987d783cfe7b626996c9b.jpg
Redactie REGIO8 |

"Een waanzinnig mooie erkenning voor het werk waar we mee bezig zijn", vindt Jan van Ulst van de Groenmakers. De prijs wordt jaarlijks, na een nominatieronde, uitgereikt door een jury. De Groenmakers zijn als bedrijf verantwoordelijk voor groenonderhoud en maken daarbij bewust gebruik van jongeren met een afstand tot de arbeidsmarkt. "Het is ontzettend belangrijk om die jongens en meisjes in hun kracht te zetten", vindt Van Ulst. "Ik ben hier nu als afgevaardigde, maar het hele bedrijf heeft deze prijs verdiend."

De uitreiking van de MBO-award maakte onderdeel uit van de Meet & Match Markt. Hoewel er dit jaar minder bezoekers waren dan in de vorige editie in het Amphion, merkt de organisatie dat met name de MBO-award groeiende is. "Iedereen wil die wel winnen als echte Achterhoekse ondernemer", aldus Caroline Buse, manager van de organiserende Doetinchemse Uitdaging. "De bedrijven geven natuurlijk heel graag en heel gul. Een klein stukje erkenning teruggeven voor dat wat de bedrijven doen voor onze samenleving, is dan wel zo aardig."

Foto: REGIO8

Lees ook

arriva3.jpg

Treinverkeer van en naar Achterhoek gestremd op 29 en 30 april

Naast de werkzaamheden aan de IJsselbrug wordt het nog moeilijker voor Achterhoekers om naar Arnhem te reizen. Treinen rijden niet tussen Arnhem en Zevenaar op woensdag 29 april en donderdag 30 april. OV-aanbieder Arriva zet bussen in op dit traject.

9ac47c2d04bdcf808c5e335ffc64adb0.jpg

Een jaar na Koningsdag: wat heeft het bezoek van de Oranjes Doetinchem gebracht?

Toen de Koninklijke familie neerstreek in de Achterhoek voor de nationale viering van Koningsdag 2025, stond Doetinchem volop in de nationale én internationale schijnwerpers. De stad kleurde oranje door tienduizenden bezoekers, terwijl miljoenen mensen via televisie en online meekeken. Een jaar later rijst de vraag: wat heeft dat grote feest de stad daadwerkelijk opgeleverd?

Rondé

Zwarte Cross line-up uitgebreid: internationale acts en opvallende namen

De organisatie van de Zwarte Cross heeft donderdag een lijst met nieuwe namen bekendgemaakt. Onder andere RONDÉ, de Duitse zanger Heino en het Britse Razorlight vullen het programma aan.

Gitaar.jpg

DRU poppodium en Luxor Live geven Achterhoekse band flinke duw richting doorbraak

Het Ulftse DRU poppodium en Luxor Live uit Arnhem zijn opzoek naar een Achterhoekse band of muziekgroep om een gigantische springplank te geven. Eén gelukkige act wordt een jaar lang intensief begeleid en krijgt zo de kans om ook buiten de regio door te breken. Het project draagt de naam The Launch Achterhoek, een verwijzing naar The Launch dat in Arnhem al goed loopt als project.

gracam Training30.jpg

Dijkhuizen wil oogsten in eigen huis: ‘Belangrijkste wedstrijd van het seizoen'

In het laatste competitieduel in eigen huis kan De Graafschap vrijdagavond definitief de vierde plaats in de eerste divisie veiligstellen. Wordt er gewonnen van het al gepromoveerde SC Cambuur van Henk de Jong, dan slaan de Superboeren de eerste ronde van de play-offs over.

Schermafbeelding 2026-04-16 130208.png

Chauffeur voelt zich onwel en botst met vrachtwagen tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de N818 in Westendorp is een vrachtwagen hard tegen een boom gebotst. De chauffeur wilde zijn voertuig parkeren nadat hij zich niet lekker voelde, maar kwam vervolgens tegen de boom tot stilstand.