Ulft, Nederland
Terug

Groenmakers winnaar van de MBO-award

5fcb0ffaf5f987d783cfe7b626996c9b.jpg
Redactie REGIO8 |

"Een waanzinnig mooie erkenning voor het werk waar we mee bezig zijn", vindt Jan van Ulst van de Groenmakers. De prijs wordt jaarlijks, na een nominatieronde, uitgereikt door een jury. De Groenmakers zijn als bedrijf verantwoordelijk voor groenonderhoud en maken daarbij bewust gebruik van jongeren met een afstand tot de arbeidsmarkt. "Het is ontzettend belangrijk om die jongens en meisjes in hun kracht te zetten", vindt Van Ulst. "Ik ben hier nu als afgevaardigde, maar het hele bedrijf heeft deze prijs verdiend."

De uitreiking van de MBO-award maakte onderdeel uit van de Meet & Match Markt. Hoewel er dit jaar minder bezoekers waren dan in de vorige editie in het Amphion, merkt de organisatie dat met name de MBO-award groeiende is. "Iedereen wil die wel winnen als echte Achterhoekse ondernemer", aldus Caroline Buse, manager van de organiserende Doetinchemse Uitdaging. "De bedrijven geven natuurlijk heel graag en heel gul. Een klein stukje erkenning teruggeven voor dat wat de bedrijven doen voor onze samenleving, is dan wel zo aardig."

Foto: REGIO8

Lees ook

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.

rechtbankZutphen.jpg

68-jarige Doetinchemmer veroordeeld voor misbruiken van verstandelijk beperkte vrouw

Een 68-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar voor het jarenlang seksueel misbruiken van een vrouw met een verstandelijke beperking. Daarnaast had hij kinder- en dierenporno in bezit. Van de straf is één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar.

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.